Grozs

Uncategorized

Nometne SEV

Šai reizē nometni nosaucām pavisam vienkārši: SEV. Laiks sev. Uzmanība sev. Mīļums tieši sev. Izziņa, izpratne, daudz jaunu lietu un patīkamu cilvēku… sev.

Pavasara studijas nometnes vienmēr ir ārkārtīgi iedvesmojošas un mīlestības piepildītas. Kad dalībnieces brauc mājās, viņas saka, ka jūtas “metru virs zemes”, un šī sajūta saglabājas mēnešiem. Tas viss ir SEV un pasaulei. Jo vairāk ieguldām sevī, jo vairāk iegūst mūsu mīļie – gan ģimene, draugi, kolēģi, radi un pilnīgi visi, ar kuriem ikdienā esam kopā.

Šai reizē nometnes pirmo dienu gribu veltīt tādai tēmai, par kuru vēl arvien ir pa maz informācijas jeb prakses, jeb varbūt par maz aizdomājamies. Un tas ir temats – cik daudz savas izvēles balstām mīlestībā un cik daudz uz bailēm. Lieki teikt, ka laimīgāka un patīkamāka dzīve ir tad, kad iemācāmies izdarīt izvēli caur mīlestību.

Lūk, tad nu mēs patrenēsimies atšķirt tās jomas jeb tās situācijas, kuras vēl arvien iet caur bailēm (to, ko uzskatām par pienākumu, par “savādāk jau nevar” vai “citādi nebūs naudas”, vai “kas nestrādā, tam nebūs ēst” utt.) Katru reizi, kad dari nevis tādēļ, ka Tev ļoti patīk, ka to gribi, ka tā ir Tava izvēle, jo tā būs labāk, bet tādēļ, ka apstākļi spiež, ir vienkārši jāiemācās izmainīt attieksmi un pārvērst savu pavadošo domu.

Atceros, kopš es šādi izmainīju savu attieksmi, mana dzīve sakārtojās vienā brīdī. Tā vēl arvien ir viena no manām visvērtīgākajām prasmēm, ko ieguvu šīs dzīves laikā:

  • Darīt tādēļ, ka ES to gribu darīt
  • Darīt tādēļ, ka man tas ļoti patīk
  • Darīt un izbaudīt

Vai man ir vēl kāds darbs, kas vienkārši jāpiespiežas un jāizdara? Nē. Es tā uz dzīvi vispār vairs neskatos. Par katru lietu, kas it kā ir jāizdara, es tik un tā pirms tam radu iedvesmu, motivāciju un prieku un pēc tam daru un smaidu.

Vārdu sakot, pirmā diena nometnē būs par to, kā iegūt prieku. Par to kā nomest smagumu. Par to, kā radīt pozitīvu pavadošo domu. Par to, kā dzīvot laimīgu un mīlestības piepildītu dzīvi, kas ārēji varbūt ne ar ko neatšķirsies no esošās.

Cilvēks, kurš ir ar iekšējo starojumu, laimīgs, vieds, priecīgs un gandarīts, dara tieši to pašu – nakti guļ, no rīta ceļas, sakopjas, paēd, dara darbu, tiekas ar cilvēkiem, nogurst, auklē bērnus, mīļo vīru/sievu, kopj māju un dārzu. Un ir LAIMĪGS.

Būtībā mēs varam teikt, ka pirmajā dienā mēs radīsim pašas savu starojumu, lai turpmāk vienmēr izvēlētos būt laimīgas.

Un par otro un trešo dienu es Tev pastāstīšu nākamā rakstā.

Vēl tik piebildīšu, ka Pavasara studijas nometne SEV notiks 1.-3.jūnijā viesu namā “Līcīši” (pie Ķeguma”), un pieteikšanās jau ir sākusies.

Vairāk info  http://www.pavasarastudija.lv/2018/02/12/pavasara-studijas-nometne-sev-1-3-junija/

 

Ar mīļumu, Inese

Atbildēt