20150823_203507
NOMETNE

Nometne SEV – 3.diena

Nometnes pirmo un otro dienu esmu Tev aprakstījusi jau iepriekš, un te nu solītā trešā diena. Uzreiz jāsaka, ka svētdienas mēs katrā nometnē paplānojam īpaši. Man vienmēr kārojas izzināt vietu, kur esam atbraukuši. Un tieši tādēļ šoreiz pat nebija daudz jādomā, ko un kā, jo viesu nams Līcīši ir pavisam pie pašas Daugavas, un tieši pretim mūsu semināru logiem ir redzama Sv.Meinarda sala.

Līcīšos esmu bijusi divos pasākumos, un katru reizi tā ir bijusi “nesezona”, lai dotos uz salu. Tieši tādēļ, tiklīdz bija zināms, ka šī būs vasaras nometne, tad lai vai kāds laiks būs 3.jūnijā, tā ir vasara un varam braukt ar plostu pat tad, ja sevi par ūdens tūristiem nesaucam.

Starp citu – man no ūdens ir bail un es galīgi neesmu asu izjūtu cienītāja. Tā kā tici man – tur būs droši un mierīgi. Piedevām, mēs vilksim drošības vestes.

Kad Tu pēdējo reizi esi braukusi ar plostu?

Sen? Nekad?

Manā pieredzē ir viena reize, kad ar ģimeni braucām pa Gauju. Tas bija tiešām brīnišķīgi un neaizmirstami. Tādēļ šai reizē pilnīgi noteikti zināju – tas vienkārši ir jāizbauda, jo… kad tad vēl.

Nu, vienīgi paskatīsimies laika apstākļus un saģērbsimies atbilstoši, lai nav jāsalst, jāizmirkst vai jāpārdeg saulē. Vārdu sakot – sagatavosimies.

Atpakaļ būsim uz pusdienām.

Brauciena laikā būs interesanti – vai nu dziedāsim dziesmas, vai spēlēsim jautājumu un atbilžu spēli, vai stāstīsim stāstus, vai baudīsim klusumu – mēs visu jutīsim, kā darīt un kā mums pašām vislabāk patīk.

Nu, un pēcpusdienā mūs gaida nodarbība, kuru plānoju un domās auklēju mēnešiem – “Esmu unikāla un īpaša”. Tā kā jau pirmajā dienā būsim iemācījušās savas izvēles balstīt uz mīlestību, nevis bailēm, tā kā otrajā dienā būsim uzzinājušas savas stiprās īpašības un savu sociotipu, tad tagad ir vienkārši jāsaliek to visu kopā – un jāapzinās, kā šo uzzināto informāciju ievirzīt sev par labu. Kā apzināties savu vērtību, savu spēku un sakārtot savu dzīvi tā, lai tiešām vari būt laimīga.

Pašapziņa, mīlestība un ticība – tas ir vajadzīgs, lai mēs (beidzot) iemācītos dzīvot tā, kā vēlamies.

Nu, un tad jau sekos nometnes noslēguma aplis ar pārdomām par kopā piedzīvoto, ar laba vēlējumiem un mīlestības rituālu.

Nometne, kā jau ierasts, būs jaudīga, enerģiju uzlādējoša un, pats svarīgākais – pilna mīlestības.

Pilnu informāciju par nometni lasi Pavasara studijas mājas lapā sadaļā “Nometne”.

Par pirmo un otro dienu atsevišķos rakstos lasi ŠEIT un ŠEIT.

Ja nekad neesi bijusi mūsu nometnēs, tad vienkārši notici, piesakies un brauc. Ja, savukārt, esi bijusi, tad zini, ka būs tikpat labi kā bija iepriekšējo reizi.

Tiekamies 1., 2. un 3. jūnijā Līcīšos.

Ar mīļumu, Inese


Ja vēlies PIETEIKTIES nometnei, lūdzu, nosūti e-pastu uz adresi pavasarastudijasnometne@gmail.com vai zvani pa tālruņiem 28361100, 29100714.

Atbildēt