Cart

Tiešraides

Vebinārs “1. čakras enerģijas līdzsvarošana” 2. martā

No enerģijas pirmajā čakrā ir atkarīgs tas, kas vai nu piepildās, vai nepiepildās mūsu dzīvē. Visiem tiem, kas sapņo, ilgojās, ļoti ļoti grib, bet nevar to dabūt, ko grib – pirmkārt jau jāpaskatās, vai pašam ir enerģijas pirmā enerģijas centrā.

16. februārī uzsākām ilgi gaidīto ”Čakru enerģijas līdzsvarošana” ciklu vebināru formātā. Šajā reizē vebināra tēma – 1. čakra, kur runāsim par šo enerģiju un ar tās līdzvarošanu saistītajām lietām. Gadījumā, ja nebija iespējas pievienoties uz iepriekšējo diagnostikas vebināru, pievienojies šajā reizē, Tev tiks izstāstīts viss nepieciešamais!

Kopumā vebināru cikls ir 8 vebināri (kalendārs un tēmas zemāk), ik pa divām nedēļām (daži līdz ar svētku brīvdienām būs ar 3 nedēļu atstarpi). Lai piedalītos šajā ciklā, nav nepieciešamas priekšzināšanas un tas būs vērtīgs katram, kurš tic un saprot, ka notikumi mūsu dzīvēs ir tādi kā ir, gan labi, gan ne tik labi, pateicoties mūsu pašu enerģētikai (par šo vari vairāk izlasīt ŠEIT).

Tātad, lai pievienotos šim vebināram, aizpildi pieteikuma anketu ŠEIT un saņemsi apstiprinājumu dalībai un rēķinu dalības apmaksai. Vebināra dienā Tev plkst. 18:00 uz Tevis norādīto epastu pienāks apstiprinājums ar adresi, paroli un īsu, skaidru pamācību, kā pieslēgties. Par katru nākamo vebināru šajā ciklā saņemsi atsevišķu atgādinājuma ziņu.

Katram vebināram pieejams ieraksts 3-5 dienas no tiešraides, tādēļ, ja netiec uz tiešraides laiku, neraizējies – raksti Aijai uz ineses.vebinari@gmail.com un piesakies uz ierakstu.
_______________________________________________________________

Lektore: Inese Prisjolkova

Vairāk info par šo VEBINĀRU ciklu: pavasarastudija.lv/2018/01/09/cakru-vebinari-no-16-februara/

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

VEBINĀRU KALENDĀRS:

1.VEBINĀRS: Enerģijas testēšana un diagnosticēšana visām 7 čakrām – 16.februāris
2.VEBINĀRS: 1. čakras enerģijas līdzsvarošana – 2.marts
3.VEBINĀRS: 2. čakras enerģijas līdzsvarošana – 16.marts
4.VEBINĀRS: 3. čakras enerģijas līdzsvarošana – 6.aprīlis
5.VEBINĀRS: 4. čakras enerģijas līdzsvarošana – 20.aprīlis
6.VEBINĀRS: 5. čakras enerģijas līdzsvarošana – 11.maijs
7.VEBINĀRS: 6. čakras enerģijas līdzsvarošana – 25.maijs
8.VEBINĀRS: 7. čakras enerģijas līdzsvarošana – 8.jūnijs

Vebināra cenā iekļauts: dalība vebināra tiešraidē + iespēja noskatīties vebināra ierakstu 1x + iespēja saņemt vebināra prezentāciju.

Leave a Reply