Cart

Tuvākie notikumi

Mīlestības piepildītas attiecības, seminārs Tukumā 5.martā

Viens no Ineses Prisjolkovas sievišķīgākajiem, iecienītākajiem un jāsaka, enerģētiku mainošākajiem semināru cikliem ”VIŅŠ+VIŅA” (apmeklēt aicinātas gan dāmas, gan kungi, gan abi kopā kā pāri) nu norisinās arī Tukumā.
Šīs nodarbības var apmeklēt kā ciklu un piedzīvot īstas, dziļas pārmaiņas. Un var apmeklēt atsevišķas nodarbības, izraugoties sev svarīgākās tēmas.
Runāsim par to kā saglabāt attiecībās uzticību un mīļumu, kā likt justies vīrietim vīrišķīgam, kā mums pašām ”neskriet ratiem pa priekšu” un neuzņemties vīriešu lomas, par to kā mīļi palūgt, par to kā darbojas un mijiedarbojas sievišķā un vīrišķā enerģija..un par daudz, daudz neatbildētiem ikdienas rūpju jautājumiem – bērni, kopīgi mērķi, kopīga valoda, greizsirdības, sēdēšana pie tv, naudas lietas, mīlēšanās un viss cits, kam reizēm atbildes nevaram atrast…


Šis nodarbību cikls ir par attiecībām, par sievišķību, par vīrišķību, un abu šo pasauļu savstarpēju sapratni un mijiedarbību.

Aicinām uz Ineses Prisjolkovas lekciju cikla VIŅŠ + VIŅA nodarbību “Mīlestības piepildītas attiecības”. Lekcija gan sievietēm, gan vīriešiem. Tikšanās 5. martā pl.18:00 Tukumā SAJŪTU LĀDĒ. Aicināti arī tie, kas nav bijuši uz pagājušajām nodarbībām šajā ciklā.


Nodarbību norise: vienu reizi mēnesī pl. 18:00-20:30
Katras nodarbības ilgums: aptuveni 2.5h
Nodarbības vada: Inese Prisjolkova
Katras nodarbības cena: 20 EUR par nodarbību (cena norādīta ar PVN)
Pieteikšanās: obligāta pieteikšanās iepriekš pa tālruni 29 299 433 vai rakstot uz sajutulade@sajutulade.lv
Norises vieta: Tukums, Pasta iela 11, 2. stāvs (ieeja no Meža ielas puses)

Plašāks info: http://sajutulade.lv/2017/09/09/no-02-10-jauns-ineses-prisjolkovas-7-nodarbibu-cikls-vins-vina-tukuma/

Leave a Reply