lily pads on the water
Dzīves ekoloģija

SEMINĀRU KURSS DZĪVES PRAKTIĶU SKOLAS IETVAROS: “DZĪVES EKOLOĢIJA”

JAUNUMS:  JAUNS SEMINĀRU KURSS DZĪVES PRAKTIĶU SKOLAS IETVAROS: “DZĪVES EKOLOĢIJA”

Labdien!

Vēlamies jums prezentēt jaunu semināru kompleksu no mūsu Dzīves praktiķu skolas cikliem: “Dzīves ekoloģija”.

Cilvēks ir stāvoklis. Un atkarībā no tā, cik labi cilvēks jūtas un kā viņš dzīvo savu dzīvi, ir atkarīgs kopējais šīs dzīves rezultāts un tas, vai šis cilvēks būs ar to apmierināts.

Šajos semināros būs apvienoti pēdējie zinātniski pierādītie atklājumi un zināšanas par cilvēka dabu, viņa veselību, resursiem, labsajūtu un kopējo dzīves kvalitāti un iedotas praktiskas metodes, kā panākt sev vislabākos rezultātus.

Kāpēc tieši austrumu medicīna dod iespaidīgus rezultātus tur, kur mūsu attīstītā Rietumu medicīna bieži vien nespēj palīdzēt, vai ārstējot cilvēku no vienas slimības sagādā šim cilvēkam problēmas/pasliktinājumu citās sistēmās, kuras līdz šim problēmu nebija?

Austrumu medicīna neārstē slimības, tā ārstē pašu cilvēku un sakārto viņa veselību. Šīm metodēm piemīt komplekss raksturs un tie cilvēku un apkartējās vides kompleksu uzskata par vienotu. Austrumu medicīna kā vienu veselumu piedāvā metodes, kas ir virzītas uz šo kompleksu sabalansēšanu, atveseļošanu, kā arī cilvēka iekšējās un ārējās vides sakārtošanu.

Šajos semināros mēs runāsim par veselību kā tādu, ko tas īsti nozīmē un kas tieši dod cilvēkam šo veselīgā stāvokļa sajūtu un statusu. Mēs izskatīsim dažādas pieejas savas veselības sakārtošanai, kuras kļuva populāras Rietumos un Austrumos, un protams, praktizēsim dažas metodes, kas varēs Jums palīdzēt tikt pie ātra, pozitīva rezultāta Jūsu labsajūtā un fiziskajā labklājībā.

Šie semināri būs kā ievads un iepazīšanās ar šīm vērtīgajām metodēm un turpmāk, ja jums būs vēlme apgūt tās dziļāk arī praktiski, jūs varēsiet apmeklēt praktiskas nodarbības, kuras norisinās mūsu studijā katru pirmdienu plkst. 18.00-20.00.

Jūsu Vita


KURSA PROGRAMMA:

Programmas grafikā var būt izmaiņas. Lūdzu, sekojiet informācijai mūsu mājaslapā, lai saņemtu aktuālo informāciju!

Screen Shot 2018-04-05 at 10.28.16

Screen Shot 2018-04-05 at 10.28.25

NODARBĪBAS VADA: Transformācijas numeroloģe un personības izaugsmes speciāliste Vita Sane

NORISES VIETA: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315 (pie durvīm jānospiež “35”)

KONTAKTI: pavasarastudija@gmail.com vai 29100714

DALĪBAS MAKSA: EUR 35,00 (t.sk. PVN) par nodarbību

Pieteikuma forma
*
*
*
*

Atbildēt