Ineses raksti

Pateicības diena

Es šodien ierosinu visu dienu veltīt pateicības tēmai. Pateicība mūsos rada bagātības un pilnības sajūtu. Vai zināji, ka esot defīcīta pozīcijās mums jebko savā dzīvē radīt ir grūtāk. Piemēram, ja lūdzam “Dievs, lūdzu dod man….” – tā ir deficīta pozīcija. Bet to pašu varam pagriezt “Dievs, paldies par….” – un tā jau ir pilnības un bagātības sajūta.

Tādēļ šodien ierosinu vairot pateicību. Bet tā….pilnīgi no sirds un par visu, kas ar Tev ir.

Kā kaut kas notiek un pie sevis nodomāju – pateicos par šo savu pieredzi un no tās paņemu pašu labāko mācību priekš sevis.

Vai arī – pateicos par šo visu, kas notiek. Tas manu dzīvi bagātina.

Paldies par attiecībām, paldies par notikumiem, paldies par emocijām un sajūtām.

Ja kaut kas ļoti patīk – paldies par to. Ja kaut kas ne visai – paldies arī par šo. Un ja kaut kas ir sāpīgs vai bēdīgs, tad paldies, ka eju tam visam cauri un kļūstu gudrāka un stiprāka.
Un paldies par brīnumiem manā dzīvē. Paldies par pārsteigumiem. Paldies par mīlestību. Paldies par draudzību. Izstāstīšu Tev savu tik interesanto pieredzi.

Atceros, kā pēc nometnes pie manis numuriņā ienāca manu grāmatu redaktore Santa un saka, ka grib man kaut ko uzdāvināt.

Uzdāvina manam dēliņam grāmatu un man ļoti smalku un skaistu rokassprādzi. Un tai mirklī, kad es sajūsmā to lieku ap roku, viņa man parāda, ka viņai ap roku ir tāda pati. Es izbrīnā skatos un viņa saka – vai atceries, mūsu bērnībā draudzenes viena otrai dāvināja šādas te roku saitītes, lai simbolizētu draudzību. Mēs vairs neesam tajos gados, kad valkā šādas saitītes tādēļ, tev dāvinu šo rokassprādzi, ar pateicību par mūsu draudzību.

Es sēdēju un man pār vaigiem ritēja prieka asaras, jo ja nu kas manā dzīvē klibo, tā ir tāda sirsnīga “meiteņu” draudzība. Un pēkšņi es saņemu TIK skaistu novērtējumu mūsu draudzībai, kuru es līdz šim nemaz tā nebiju nosaukusi.

Par ko Tu šodien esi pateicīga?

Dienas afirmācija
Esmu pateicīga par to, kas ar mani notiek.

Atbildēt