Screen Shot 2018-03-04 at 18.15.58
NOMETNE

Pavasara studijas nometne “SEV” – 1.-3. jūnijā! PROGRAMMA

Pavasara Studijas nometne „SEV” 

Programma

Viesu nams „Līcīši”

2018. gada 1., 2. un 3. jūnijs

1.jūnijs 

15.00   Ierašanās un iekārtošanās (semināru zālē pirms nodarbības sākuma būs pieejama kafija, tēja, cepumi)

16.00   Nometnes atklāšana un iepazīšanās aplis kopā ar Inesi. Sarunas, uzskaņošanās, sevis pieņemšanas un atgriešanās pie sevis prakse.

             Meditācija.

Vada Inese Prisjolkova, Pavasara studijas vadītāja, lektore un autore. Vairāk informācijas: www.pavasarastudija.lv un www.ineseprisjolkova.com

18.00   Vakariņas

19.00   Vakara saruna “Bailes un Mīlestība” – vada Inese Prisjolkova

Kā iemācīties izdarīt mīlestībā balstītas ikdienas izvēles. Kā atpazīt, kad mūs virza bailes un kad – mīlestība. Vai bailes var būt radošas? Kad disciplīna ir balstīta bailēs un kad – mīlestībā? Kā vairot prieku. Un kā radīt dzīvi, kura dod prieku.

22.00   Attīrīšanās un sapildīšanās rituāls pie ugunskura – vada Inese Prisjolkova

 no 23.00 Naktsmiers

2.jūnijs

Tiem, kas piedalās divas dienas – ierašanās un iekārtošanās.

7.00.    Rīta vingrošana

8.00     Brokastis

9.00     Rīta saruna “Iepazīt sevi caur socioniku”. Vai gribi zināt par sevi visu? Apzināties savas stiprās un vājās puses, savu iespēju robežas un to, kur slēpjas Tavs vislielākais potenciāls. Tu noteikti gribi to zināt arī par sev tuviem cilvēkiem! To palīdzēs izdarīt socionika!

Nodarbību vada socionikas skolotāja un lektore, programmas “Cilvēki tipi” vadītāja Evija Čeprova. Vairāk informācijas: www.cilvekutipi.lv

13.00   Pusdienas

14.00   Pēcpusdienas saruna “Izproti attiecības caur socioniku” – vada Evija Čeprova.

Tu noteikti gribi zināt, kāpēc tuvākie cilvēki dažkārt mums ir kaitinoši, neizprotami un garlaicīgi, bet ar pilnīgiem svešiniekiem atrodam kopīgu valodu jau pēc dažiem sarunas mirkļiem. Vai -kāpēc kaitina un sadusmo cilvēku rīcība; kāpēc vienu bērnu mīlam vairāk nekā otru. Ir dažas attiecības, kas izdodas bez piepūles, bet citās sevi laužam, pielāgojam, noklusējam vai izliekamies, bet tās vienalga neizdodas. Kāpec tas tā – palīdzēs izprast socionika.

17.30   Vakariņas

19.00   Pirts vakars kopā ar sertificētu pirtnieci Vinetu Rudzīti, sarunas pie ugunskura un kopīga Ineses izveidoto komunikācijas spēļu “100 jautājumi, kas meklē atbildes” un “Abi divi” spēlēšana

no 22.00 Naktsmiers

3.jūnijs

8.00.   Rīta vingrošana

9.00    Brokastis

9.45     Brauciens pa Daugavu ar plostu uz Sv. Meinarda salu Daugavas vidū. Brauciena laikā dziedāsim, spēlēsim jautājumu un atbilžu spēli, baudīsim dabu un brīnišķīgu gaisotni jaukā kompānijā.

13.00   Pusdienas

14.00   Noslēguma nodarbība „Esmu unikāla un īpaša”. Meditācija – vada Inese Prisjolkova

16.00   Pasākuma noslēguma aplis, pārdomas, dalīšanās, laba vēlējumi un kolektīvā vēlmju sūtīšana Debesīm

17.30   Vakariņas

18.00   Došanās mājup

Piezīmes:

  • Kafijas / tējas paužu laiki programmā nav norādīti – tās organizēsim, ņemot vērā nodarbības gaitu (kafija, tēja un ūdens būs pieejami semināru zālē arī visu nodarbību laiku)
  • Līdzi jāņem ērts apģērbs un apavi izbraucienam pa Daugavu
  • Tiem, kas vēlas piedalīties pirts vakarā jāņem līdzi individuālās pirtslietas, t.sk. pirts dvielis (slotas un tējas sagādās pirtniece)
  • Veģetārā ēdienkarte

—————————————

DALĪBAS MAKSA:

230,00 EUR (t.sk. PVN)

Dalības maksa ietver:

– nakšņošanu (2 naktis);
– dalību visās programmā paredzētajās nodarbībās un pasākumos;
– dalību pirts vakarā;
– brokastis, pusdienas un vakariņas visas nometnes dienas.

—————————————

PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA

Lai PIETEIKTOS nometnei, lūdzu nosūti e-pastu uz adresi pavasarastudijasnometne@gmail.com vai zvani pa tālruņiem 28361100, 29100714.

Savā e-pastā saņemsi „Dalībnieces pieteikuma anketu”.
Anketā ir aile „Īpašas piezīmes”. Ja vēlies dzīvot kopā vienā istabiņā ar kādu konkrētu cilvēku, lūdzu, norādi šī cilvēka vārdu šajā ailē. Šajā anketā lūgums sniegt arī jebkuru citu informāciju, kuru, tavuprāt, organizatoriem būtu svarīgi zināt.

Ja tomēr nevarēsi ierasties nometnē un par neierašanos informēsi organizatorus līdz 2018. gada 10. maijam, tad iemaksāto summu varēsi izmantot Ineses vadīto semināru apmeklēšanai Pavasara studijā vai grāmatu un disku iegādei līdz 2018. gada 31. decembrim.

Informējot par neierašanos pēc 2018. gada 10. maija, iemaksātā summa nav atgūstama. Dalībniece drīkst apmaksāto vietu pārdot vai uzdāvināt citai.

Atbildēt