Grozs

100 Pārmaiņu dienas

Papūšana

Vai esi ievērojusi, kā bērniņam pāriet sāpes, ja mammīte papūš un samīļo sasisto vietiņu? Vai esi ievērojusi, cik mums pašām kļūst labi, kad kāds tuvs cilvēks samīļo vai pasaka ko labu.

Kas tas ir?

Kas tai brīdī notiek?

Un ko darīt pieaugušā vecumā, ja blakus nav neviena, kas papūtīs vai samīļos?

Tad vienkārši mums ir jaapzinas, ka šai brīdī šai vietā vai situācijā vajag “iepūst mīlestību”.

Mums ģimenē ir dažādi triki, kā viens otram palīdzam pa gabalu. Nu, piemēram, ja sazvanāmies ar vīru un es viņam stāstu, kā man tas nav gājis un tas nav sanācis, un tas bija grūti, un vēl tas, viņš man atbild: “Bet zini, ka mēs tevi ļoti mīlam, un pārējam jau ir pakārtota nozīme.” Un tieši tāpat daru es, ja viņam kas neiet vai nesanāk. Vienkārši no lieka atgādinu un stāstu, kā viņu mīlam, kā gaidām mājās, kā dēliņš jau vairākas reizes ir skrējis pie loga gaidīt tēti. Vienkārši atkārtoju un vēlreiz pasaku, cik viņš mums ir īpašs un pats, pats labākais.

Uz šī fona viss cits kļūst mazāk svarīgs.

Viedās pašapziņas tēmu turpinot, gribu Tev iemācīt vienu triku, kā atgūstu pašapziņu, mīlestību un labsajūtu, kad man kas ir nogājis greizi. Tādā brīdī es momentā pārnesu apziņu vai nu uz to, kas man lieliski veicas un sanāk. Un tad speciāli padomāju gan par iepriekšējo izdošanos, gan par plāniem tieši šai jomā, ko atkal jaunu varētu sadomāt. Un kamēr tā domāju, tikmēr tā neveiksmīgā notikuma loma manā dzīvē ir mazinājusies.

Citā reizē es pārnesu apziņu uz to, par ko esmu pateicīga. Un skaitu un uzskaitu, saku paldies, un priecājos par to, kas man ir. Un tad tas konkrētais negadījums manās acīs izbalo.
Un vēl es noteikti parūpējos, lai man ir silti, mīļi un fiziski labi. Es vai nu ietinos kādā pledā, vai mašīnā ieslēdzu krēsla apsildi. Es radu tādu apstākļus, kuri mani fiziski samīļo.
Ja ir iespējams, labprāt ieeju dušā. Vai tikpat labi tam noderētu vanna. Kad ļauj ūdenim ar siltumu sevi samīļot.
Ir kāds, kad tai mirklī apēd kaut ko no savas bērnības garšas. Manai māsai ir teorija, ka ēdot bubertu mēs atgriežamies sajūtā par mātes pienu.

Man pašai ēšana ir vismazāk aktuāla, bet viss iepriekš uzskaitītais man palīdz lieliski.

Gan veiksmes jomas, gan pateicības, gan fiziska mīļuma un siltuma sajūta “papūš manai sāpītei”, un viss pāriet.

Manā gadījumā man svarīgi vienkārši atcerēties, ka nu ir tas brīdis, kad sevi jāsamīļo. Nevis jānoņemas ar burkšķēšanu, sevis žēlošanu, bet gan… jāsamīļo.

Dienas afirmācija
Jebkuru grūtumu es varu izkausēt mīlestībā.
………………………………………………………………………………………..

Fragments no projekta “100 apņemšanās dienas”
https://www.facebook.com/groups/188531194951807/

Projekta noslēgums un Ineses Prisjolkovas jaunās grāmatas “Kā iemīlēt sevi” atvēršanas svētki jau 28.aprīlī! Pievienojies!
http://pavasarastudija.lv/?p=12886
http://pavasarastudija.lv/

Pavasara studijas vasaras nometne no 1. līdz 3. jūnijam.
http://pavasarastudija.lv/kategorija/nometne-sev-2018/
Ja vēlies pieteikties nometnei, sūti e-pastu uz adresi pavasarastudijasnometne@gmail.com vai zvani pa tālruņiem 28361100, 29100714

Atbildēt