100 Pārmaiņu dienas

Vakar skatījos filmu

Vakar skatījos filmu “Džeina Eira” un man tik ļoti krita acīs disciplīnas uzvara pār mīlestību. Precizēšu – disciplīna, kas balstīta uz iebiedēšanu un bailēm.

Un varētu jau teikt – vēsā Anglija vai toreizējie tālie laiki (1820). Lai gan domāju, ka tajos laikos pie mums bija līdzīgi.
Un kā ir tagad? Kā ir mūsdienu ģimenēs, cilvēku grupās, kolektīvos? Kā ir skolās?

Es pat ļoti esmu PAR disciplinētību. Bet tikai tad, ja tā balstīta mīlestības pilnā izvēlē, ka tā tiešām būs labāk. Nevis tādēļ, ka bail no soda, bet gan tādēļ, ka gan pašai, gan citiem tiešām tā būs labāk.

Šogad būs tikai viena Pavasara studijas nometne, tādēļ tās saturu pārdomāju jo īpaši. Gribēju likt tēmu – kā tikt uz devītā viļņa, gribēju likt tēmu par sazemēšanos, un tomēr secināju, ka tieši iemācīties, kā izdarīt izvēli, balstoties mīlestībā – tā ir vissvarīgākā pamatprasme mūsdienās. Tas tiešām ir akūti svarīgi tieši tagad, kad pasaules enerģētika mainās, kad informācijas ātrums mainās, kad iespēju tik daudz, kad viss griežas tik ātri.
Jā – izdarīt izvēli un veidot attieksmi, balstoties mīlestībā. Tā ir vissvarīgākā lieta, kas šobrīd jāiemācās. Un nevis jaunākās tehnoloģijas vai prasme pelnīt naudu. Nē. Arī tas ir svarīgi, bet… vēl svarīgāk ir nenogalināt, nemocīt un nesagraut sevi. Un tieši to mēs darām mīlestības trūkumā.

Es zinu. Es reiz esmu bijusi gandrīz pagalam. Tikai tādēļ, ka pieņēmu lēmumus aiz bailēm un nevis aiz mīlestības. Un tas nebija viens lēmums vai viena epizode manā dzīvē. Tas bija garš periods, kura rezultātā es zaudēju visu – veselību, ģimeni, attiecības, darbu, naudu… Bija sasistā sile un tukšums.

Es diendienā tiekos ar ļoti daudz cilvēkiem savās nodarbībās un tikšanās reizēs. Es konsultācijās dzirdu stāstus, kas brīžiem ir ļoti traumatiski. Un katrā reizē es secinu – ka pats svarīgākais ir iemācīties iegriezt savu prātu, savu attieksmi un savu dzīvi mīlestības gultnē.

Un tādēļ nometnē šis būs galvenais temats. Kā iemācīties izdarīt izvēli, balstoties mīlestībā. Nometne notiks 1.,2. un 3.jūnijā – ļoti skaistā vietā viesu namā “Līcīši”. Tur esam bijuši jau vairākkārtīgi un šī ir tiešām brīnišķīga vieta, lai uzlādētu enerģiju. Šīs būs trīs dienas, kas veltītas sev, lai izdarītu šo pagriezienu pretim mīlestībai un mīlestības pilniem lēmumiem, attieksmei un dzīvei.
Līdz tam būs iznākusi grāmata “Kā iemīlēt sevi”, kas būs vēl kā palīgs šajā tik skaistajā pārveides un transformācijas laikā.

Ar mīļumu, Inese
_____________________________________________________

Pavasara studijas vasaras nometne no 1. līdz 3. jūnijam.
http://pavasarastudija.lv/kategorija/nometne-sev-2018/
Ja vēlies pieteikties nometnei, sūti e-pastu uz adresi pavasarastudijasnometne@gmail.com vai zvani pa tālruņiem 28361100, 29100714

Atbildēt