jani_1435169457692
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Seminārs “Par mīlēšanos un par mūsu seksualitāti” 17/05

No sākuma biju šo tēmu domājusi runāt tikai ar grupu “Kad stārķis kavējas”. Jo tur kaut kā ir tā, ka tad, kad tik ļoti iespringsti uz bērniņa ieņemšanu, tad mīlēšanās jēga un būtība ar laiku kaut kur atvirzās fonā.

Tad ir tik ļoti svarīgi, lai tikai tas notiek īstajā dienā un lai tam nu ir visi tie atbilstošie apstākļi un sagatavošanās, un, vārdu sakot, tur beigās ir tik traka tā cenšanās, ka bērniņš nevar atnākt tikai tādēļ, ka viss ir sažņaugts un saspiests, neatstājot rūmes dievišķai radošajai enerģijai.

Bet, pārskatot šo tēmu tālāk, sapratu, ka īstenībā jau mums visām, neatkarīgi no tā, kādā dzīves periodā esam, stress, dzīves steiga, ikdienas domas un saspringums, piekusums, nogurums, veselības stāvoklis utt. atsaucas uz mīlēšanās tēmu. Un tā – nolēmu, ka nav ko dalīt. Uztaisīsim nodarbību par tēmu “Mīlēšanās un seksualitāte”, lai parunātu par mūsu juteklismu, par baudīšanu, par spēju noskaņoties uz savu seksuālo enerģiju. Parunāsim par to, kā to vairot un līdzsvarot. Parunāsim par to, cik svarīgi un veselīgi ir gribēt mīlēties, un ja negribam, tad – kas tā ir par zīmi mums un ko ķermenis caur to mums grib pateikt.

Parunāsim arī par to, cik pazīstam sevi kā sievieti. Cik pazīstam savu ķermeni. Cik jūtamies mīlētas un tieši KĀ mums patīk mīlēties. Vai mēs to zinām un vai protam savā dzīvē to tā iekārtot, lai viss notiek, kā mēs pašas gribam.

Un cik seksīgas jeb seksuāli pievilcīgas jūtamies ikdienā? Vai jūtamies?

Un ko darīt, ja tādas nejūtamies. Ko darīt, ja neesam mīlējušās mēnesi, gadu…

Kā uzsākt? Kā šo jomu iekustināt?

Nu, vārdu sakot – runāsim par visu pēc kārtas. Par to kā iemīlēt sevi, savu ķermeni, kā mijiedarboties ar pasauli kā mīlējoties, kā kļūt jutekliskām, kā baudīt, kā vairot šo savu enerģiju un baudīt to.

Parunāsim arī par to, cik milzīgu potenciālu tas mūsos atver un kā tas iespaido mūsu jaunību.

Reiz Katrīna Denēva kādā intervijā teica, ka viņas jaunības noslēpums ir “vismaz viens orgasms dienā”. Lai gan – vairāk tas varbūt izklausās pēc Sofijas Lorēnas.  Bet tas pat nav svarīgi. Svarīgi ir kā jūtamies mēs pašas un vai gribam dzīvot kā mīlējoties – liegi, maigi, kaislīgi, skaisti.

Nu, vārdu sakot – par to būs tas stāsts :)

Hmm… cik brīnišķīgi un kaifīgi, ka par šo visu runāsim tieši pirms pavasarī :)

Ar mīļumu, Inese


SEMINĀRS ”Mīlēšanās un seksualitāte” 17.maijā
Lektore:
INESE PRISJOLKOVA
Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)
Norises laiks: 17.maijs plkst. 18:00-20:30
Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315
Pieteikšanās: ŠEIT
Papildu informācija: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Pieteikuma forma
*
*
*
*

Atbildēt