Screen Shot 2018-05-15 at 22.48.01
Dažādi

LIMBAŽOS seminārs “Nauda un bagātība” 19/05

Nauda ir enerģijas forma, kuru mēs saņemam un dodam apkārtējiem, lai nodrošinātu savas un savu tuvo, vajadzības un vēlmes. Šīs enerģijas plūsmu mēs varam apzināti vai neapzināti palielināt, un varam arī samazināt. Ja saprotam, kāda ir naudas enerģija un kādi ir mehānismi, kas ļauj to vadīt, tad naudas plūsmu savā dzīvē var krietni palielināt un vadīt.

Un par naudu nevajadzētu ne kaunēties, ne baidīties runāt, jo mēs vairs nedzīvojam tajos laikos, kad galvenais vajadzību apmierināšanas veids un iespēja bija barteris (mantas mainīja pret mantām), un mums ir pieejama daudz universālāka vērtība – nauda, to ir vērts papētīt un iepazīt.

Ir daudz labas literatūras gan latviešu, gan ārvalstu valodā par naudu, ir pieejami dažādi video un citi veidi, kā iemācīties naudu pārvaldīt. Tomēr Ineses Prisjolkovas seminārs ”Nauda un bagātība” ir īpašs. Tas ir tāpēc, ka visā šajā gana lielajā informācijas daudzumā viņa izskaidro pašus pamatus par naudu un tās lomu mūsu dzīvēs, izskaidro ļoti loģisku ceļu, kā nauda kā enerģija darbojas un kā ar to apieties, lai tās būtu vairāk, kā arī atbild uz daudziem gana sarežģītiem klātesošo jautājumiem par šo tēmu. Koncentrēti, skaidri un vienkārši.

Es šo semināru Pavasara Studijā apmeklēju krietnu laiku atpakaļ un nez kāpēc, tieši šo atceros ļoti spilgti. Bija sanākuši gana daudz dalībnieki, visi ar patiesu vēlmi izprast šo tēmu un gandrīz katram bija jautājumi, kas ļoti nederēja arī pārējiem. Tajā priekš sevis uzzināju patiesi vērtīgas lietas. Pēc semināra nolēmu izmēģināt apgūto metodi. Ineses tehnikas viens no uzdevumiem ir ļaut cilvēkam saprast, kādu labumu pasaulei ar savu pienesumu viņa kārotās lietas sniedz. Mana kārotā lieta bija pasakaini dārgs pulkstenis un, smīkņājot pie sevis par tā labuma nešanu pasaulei, ja es to iegūšu (jo tāds baigais labums jau laikam nemaz nav), sadomāju 10 lietas un visu rūpīgi pierakstīju. Sarunāju ar sevi – ja tas nostrādās, tad šī metode tiešām ir fundamentāla! Pēc mēneša, pasakaini mistiskos apstākļos, es pie tā tiku, kaut iepriekš tas aizņēma tieši divus gadus. Un kas ne mazāk svarīgi, pildot šos metodes soļus un galā iegūstot kāroto, man tapa ļoti skaidrs, kā nauda tieši no enerģijas viedokļa darbojas.

Ar šo piemēru gribu teikt to, ka seminārā iegūsi skaidrāku priekšstatu par naudu kā enerģiju un likumsakarības, kas to ietekmē. Uzzināsi konkrētu vairāku soļu metodi, kuru, ja tiešām vēlies uzlabot savu dzīves kvalitāti ne tikai materiāli, bet arī morāli, varēsi izmantot un patiesi gūt rezultātus. Varēsi uzdot visdažādākos jautājumus par naudu, finansēm savā dzīvē, kurus neizproti jau kādu laiku vai tie vienkārši Tevi interesē. Un ieraudzīsi, ka viss nav tik sarežģīti, kā varētu likties.

Es pilnīgi piekrītu, ka naudas daudzumu un dzīves kvalitāti tieši šajā aspektā var iedalīt līmeņos, un, kas man ļoti patika – Inese skaidro, kā ir iespējams tikt savā nākamajā līmenī (un Tu noteikti vislabāk jūti, kāds tas ir). Pelnīt par konkrētu summu vairāk, braukt ar dažus gadus jaunāku mašīnu, valkāt kvalitatīvākas drēbes un nodrošināt bērniem labāku izglītību, jebko, kas ir Tev svarīgi. Izklausās pēc materiālisma? Bet tā taču ir daļa no mūsu dzīves. Kā Svētajā trīsvienībā, kā Čakrās, kā mūsu ikdienā. Visur ir materiālā puse, par kuru arī jāuzņemas rūpes.

Šajā seminārā netiks runāts par to, kā naudu administrēt, budžetēt vai investēt. Tajā nebūs par pareizu naudas plānošanu vai tēriņu sadalījumiem. Šajā seminārā būs par to, kā mums apzināties naudu, kā izprast tās plūsmu no enerģijas viedokļa, kā runāt ar bērniem vai tuviniekiem par naudu un daudziem citiem, līdzīgiem jautājumiem. Būs vērtīgi, īpaši, ja Tavā dzīvē šī tēma ir svarīga.

 

SEMINĀRS ”Nauda un bagātība”
Lektore: INESE PRISJOLKOVA
Norises laiks: 19.maijs, plkst. 15:00
Norises vieta: Limbažu Centrālā bibliotēka, Pasta iela 23, Limbaži
Dalības maksa: 20,00 EUR (t.sk. PVN)
Pieteikšanās: http://pavasarastudija.lv/?p=13340
Papildu informācija: pavasarastudija@gmail.com, 29100714

Pieteikuma forma
*
*
*
*

Atbildēt