Cart

Informācija par tuvākajiem notikumiem

KANDAVĀ seminārs “Kā atsiet karmiskos mezglus” 13/06

Karma nav nekas negatīvs vai nolemtību nesošs, kā mūs bieži biedē dažādi informatīvie materiāli. Par to, kas tas īsti ir, un kā, to izprotot, pamatīgi atvieglot un uzlabot savu dzīvi, runāsim tikšanās reizē ar daudzu grāmatu autori, Laimes terapijas izstrādātāju un pozitīvās domāšanas centra Pavasara studija vadītāju Inesi Prisjolkovu 13. jūnijā!

”Par piemēru paņemsim tēmu par precēšanos. Ja kādai meitenei šī ir karmiskā tēma un jau tā grūti ir to sakārtot, tad tieši šai meitenei visvairāk tāpēc, ka visas draudzenes apprecas. Un viņa pat priecāsies līdzi, un pat vēlēs labu, bet…. tas viņai pašai liksies kā sāpīgs atgādinājums, ka pašai tas nesanāk. Vēl trakāk – katra radiniece satiekoties pārjautās “nu, kad tad tu, meitiņ?” vai “kāpēc tu neprecies?”. Piedevām – jo sāpīgāka šī tēma, jo netaktiskāk cilvēki pa to bakstīsies.

Ja kādam karmiskā mācība ir notievēšana jeb tieši otrādi liekais svars – tad tieši šim cilvēkam apkārt būs vienas “balerīnas” un “modeles”, kuras skaitīs kalorijas salātlapai jebšu tieši otrādi kāri ēdīs kūkas, uzsverot, cik viņām laba karma un nekas neiet labumā.

Un te nu veidojas tā saikne – karmiskiem mezgliem jeb blokiem un mūsu sapņiem. Pilnīgi dabiski, ka pieminētajos piemēros pirmajai meitenei lielākais sapnis būtu satikt savu lielisko vīrieti un izveidot saskanīgas partnerattiecības, radīt ģimeni un bērniņus. Un otra meitene sevi redzēs 36. un 34. izmēra tērpos.

Jautājums – ko darīt? Kā nesajukt prātā, dzenoties pēc nerealizējama sapņa vai nerealizējamiem mērķiem?

Atceries, kā ūdens var sagrauzt akmeni. Un tas ūdens jau netrako. Tas nedara kaut ko īpašu. Tas tikai pil un pil akmenim konkrētā vietā, un akmens padodas.

Tagad, gatavojot materiālu par karmisko mezglu atsiešanu, es ļoti rūpīgi pētu savu un citu cilvēku pieredzi – un īsā atbilde ir šai līdzībā par akmeni un ūdeni.”

Ar mīļumu, Inese


SEMINĀRS: ”Kā atsiet karmiskos mezglus un tos vairs neveidot”
Lektore: INESE PRISJOLKOVA, Pavasara studija
Norises laiks: 13.jūnijā, plkst. 18:00
Norises vieta: viesnīca “Kandava”, Sabiles iela 3, Kandava
Dalības maksa: 20,00 EUR
Pieteikšanās pa tālruni 26264788 līdz 12. jūnijam

Vairāk informācijas par semināru: http://pavasarastudija.lv/ka-atsiet-karmiskos-mezglus/

Leave a Reply