nometnei papildus
NOMETNE

Papildinājumi nometnes programmā

Tas brīnišķīgais brīdis ir pienācis, kad daudzkārtējie nometnes dalībnieki paši papildina programmu.

Sestdien biju Limbažos uz semināru. Papildus tam, ka piecas dalībnieces pieteicās uz nometni un sestā vēl domā, un tiek plānota kopēja braukšana, un kā sadalīties pa numuriņiem nakšņošanai, aizrunājamies, kā tad viss mums parasti tur notiek. Un kaut kā saku, ko šoreiz neesam ieplānojuši vingrošanu, jo Toms jau noteikti nebrauks, ja nu vienīgi abi ar Kasparu ciemos pie manis. Tā tas viss beidzas, līdz pēc semināra atnāk mans vīrs ar dēlu, un nu jau tās sarunas notiek “pa tiešo”.

Kā rezultātā nu ir sarunāts, ka tomēr abus rītus būs RĪTA VINGROŠANA.

Mēs paši šos vingrojumus mācījāmies pie Valērija Siņeļņikova viņa nometnē Krimā. Tas ir vērtīgs komplekss, kura laikā izvingrina visu ķermeni un pašās beigās tā mīļi (bet stingri) to izklapē. Man liekas, ka lielai daļai nometņu dalībnieču patīk tieši tā izklapēšana. Jā, un tas, ka vingrošanu vadīs Toms. Un tas, ka vismaz vienreiz gadā var pierunāt sevi no rīta piecelties un ar visiem kopā pavingrot.

Otru vērtību, ko pievienojām programmā – meditācijas. Gan pēc iepazīšanās apļa pirmajā dienā uztaisīsim meditāciju, gan trešajā dienā pēc nodarbības. Jau atkal varu tikai atkārtot nometņu dalībnieču teikto, ka meditācijas ir kā vēl viens papildus dziļums, kas nāk klāt nometnes saturam.

Nu, un trešo programmas papildinājumu es vēl tikai domāju. Man ļoti kārojas uztaisīt kādu mīļuma un mīlestības pilnu rituālu pirmās dienas vakarā, bet pat par to es pastāstīšu nākamreiz.

Pavasara studijas nometne notiks nākamās nedēļas nogalē 1., 2. un 3.jūnijā viesu namā “Līcīši”. Pieteikšanās uz epastu: pavasarastudijasnometne@gmail.com

Un tiekamies, un esam trīs dienas kopā jau pavisam drīz!!!

Ar mīlestību, Inese

Vairāk par nometni: ŠEIT

Atbildēt