9b36c4ac222ea9bdfd6abbd84957af72
Dažādi

Katrs mirklis desmit zvaigžņu vērts

Esam tikko kā no Pavasara studijas nometnes un tā gandarījuma, piepildījuma un pateicības sajūta ir tik milzīga, ka var tikai atkal atkārtot “šī bija pati labākā nometne”. Un nezinu kā tas nāk, ka katru reizi to sakām. Un nezinu, kā tas notiek, ka mūsu nometnēs ir tik ļoti labi. Ivetas teiciens šai nometnē “katrs mirklis ir desmit zvaigžņu vērts” šajās dienās mums kļuva par moto.

Ar ko īpaša bija šī? Ar laika apstākļiem, ar vietu, ar dalībnieču sastāvu un saderību, ar programmu, ar… Dieva svētību. Nometnes noslēgumā mēs saņēmām tik ļoti daudz pateicības par organizēšanu un novadīšanu, bet īstenībā jau no cilvēka tur maz kas ir atkarīgs. Nu, protams, ka mēs centāmies no savas puses izdarīt visu, lai būtu labi, bet vai sanāks, vai izdosies, vai dalībniecēm patiks un vai mums visiem būs labi – tas ir daudz Augstākas varas ziņā.

Esmu ļoti, ļoti pateicīga visām dalībniecēm. Jūs esat īpašas. Paldies viesu namam “Līcīši”. Šī vieta ir brīnišķīga. Paldies Evijai Čeprovai par socionikas nodarbībām un atbildēm uz neskaitāmiem jautājumiem. Paldies pirtniecei Vinetai un paldies Jolantai par masāžām un pēršanu. Paldies Tomam par rīta vingrošanām (un tikšanu galā ar bērnu un māju). Mīļš jo mīļš paldies Santai un visai Pavasara studijas saimei. Viss kopā bija vareni. Katrs mirklis desmit zvaigžņu vērts.

Ar mīļumu, Inese

Atbildēt