36280479_2247778925295199_6798242414143209472_n
Kā vadīt prātu un domas

VEBINĀRS ”Kā vadīt prātu un domas”

Šajā vebinārā iemācīsimies pavisam konkrētas metodes, kas ļaus pārvaldīt prātu un neļaus domām ganīties, kā mīkstām aitiņām savos ceļos. Iemācīsimies kādu interesantu tehniku, kā vienkārši atgriezties ”šeit un tagad” un, protams, noskaidrosim arī atbildes uz sarežģītākiem, ar sava prāta, domu un noskaņojuma vadīšanu saistītiem jautājumiem.

Mēs daudzas lietas darām tik neapzināti, ka vairs pat nepamanām, kā turam dakšiņu, kā raugāmies laukā pa logu, kā speram soli, nemaz nerunājot par to, kādas ir mūsu domas un vārdi, ko lietojam. Domas ir tas instruments, ar ko mēs sevi nemitīgi programmējam un, ieviešot tikai nelielas izmaiņas, ”izķerot” kādus liekvārdus un izteicienus, kā arī uzstādot sev mērķus, kā es vēlos dzīvot/domāt/justies, mēs varam ļoti kardināli ietekmēt un mainīt savu dzīvi.

Vebinārs piemērots cilvēkiem, kas uzskata, ka domas drīzāk vada viņus un jau par daudz nosaka kopējo noskaņu.

Būs vērtīgs arī tiem, kas ikdienā tīri labi tiek galā, tomēr nereti nevar tikt galā ar kādu uzmācīgāku domu vai graujošāku noskaņojumu.

Kā arī pilnīgi noteikti tiem, kas skaidri zina, ka prāta potenciāls ir milzīgs un labprāt iemācītos, kā to izmantot vēl efektīvāk un koncentrētāk.

Vebinārā iemācīsimies vairākas konkrētas un ļoti vienkāršas metodes domu vadīšanā.

 

Atbildēt