36783088_2263730327033392_1319335333954846720_n
Tuvākie notikumi

Kā transformēt bailes? 19/07

Zini, kas ir vispopulārākās atbildes, ko cilvēki saņem semināros par ”Zemapziņas pārprogrammēšanu”? Ka viņus kavē BAILES!

Īsumā izstāstīšu, kas ir zemapziņas pārprogrammēšana. Tā ir metode, kas atrisina problēmas.
Piemēram – Tev ir kāda problēma, joma vai neskaidrības, kas neliek mieru ilgi/neilgi. Hroniskas iesnas, nespēja satikt mīļoto cilvēku, strīdi, regulārs bardaks, naudas trūkums, pārliecības trūkums, kaut kas tāds, kas atkārtojas un nebeidzas… jebkas.

Tad Tu ņem talkā ”Zemapziņas pārprogrammēšanas” metodi, pa punktiem pielieto to savas situācijas izskaidrošanai un atrisināšanai. Šī metode parāda arī konkrētās problēmas cēloņus. Un lielākajai daļai tās ir bailes.

Piemēram,
*Nespēja nopelnīt lielu naudu – bailes naudu pazaudēt un sevi ar to sāpināt.
*Nepatika pret esošo darbu, bet prom arī nevar aiziet – šo darbu negribas iemīļot, jo tad tajā ir daudz sāpīgāk kļūdīties, atvadīties un citādi.
*Strīdi ģimenē – bailes palikt bez uzmanības, bez otra cilvēka, jo pēc strīda viņiem vienmēr ir mīļa salabšana.
*Šaubīšanās, pieņemot lēmumus ar sadarbības partneriem – bailes, ka neizdosies, jo iepriekšējā pieredze līdzīgā situācijā bija nesekmīga.
*Nespēja palikt stāvoklī – bailes palikt ar bērnu vienai, bailes ziedot bērna dēļ savu karjeru un brīvību, bailes pieņemties svarā un citas.

Un šie ir tikai daži no pavisam reāliem piemēriem, ko meitenes atklāja vienā no semināriem par ”Zemapziņas pārprogrammēšanu”. Šī metode palīdz arī atrast risinājumus katram konkrētajam cilvēkam viņa situācijā, tomēr, bailes, ja ar tām nav skaidrs, kā strādāt, var uznākt atkal vai citā brīdī šajā situācijā.

Bailes var būt arī labas, tomēr lielākajā daļā gadījumu tā nav. Bailes ielūzt ledū mums liek izvēlēties nekāpt uz viegli aizsalušas upes ziemā un tad bailes mums kalpo. Bet kad saņemamies nomainīt darbu, tad nereti drosmes pietiek tikai, lai ieietu sludinājumu portālā, jo tieši tad uznāk bailes par jaunajiem kolēģiem, bosiem, vidi un visu citu. Šajā gadījumā ir bailes, bet nav izaugsmes.

Ar bailēm ir jāstrādā, un tas nemaz nav tik sarežģīti! Šajā seminārā Inese Prisjolkova, kas sarakstījusi vairākas pārdotākās iedvesmas grāmatas Latvijā un palīdzējusi tūkstošiem cilvēku Pavasara Studijas nu jau vairāk kā 9 darbības gadu laikā, iemācīs mums vairākas tehnikas, kā ar bailēm strādāt, kā tās izprast un kā saprast, kad tās mūs vada. Uzzināsim arī, kā mainīt skatījumu un attieksmi, lai ikdienā arvien vairāk lēmumu pieņemtu ne-balstoties uz bailēm, bet gan no mīlestības pozīcijas!


SEMINĀRS ”Zemapziņas pārprogrammēšana” otrdien, 10. jūlijā
Informācija un pieteikšanās: ŠEIT

SEMINĀRS ”Kā transformēt bailes” ceturtdien, 19.jūlijā, 18:00-20:30
Lektore Inese Prisjolkova
Norises vieta: Pavasara Studija, Rīga, Pērnavas iela 19-315
Dalības maksa 30,00 EUR (t.sk. PVN)

Pieteikuma forma
*
*
*
*

 

Atbildēt