key-2092166_960_720
Informācija par tuvākajiem notikumiem

VEBINĀRS “Kā atsiet karmiskos mezglus un tos vairs neveidot” 27/07

Karma nav nekas negatīvs vai nolemtību nesošs, kā mūs bieži biedē dažādi informatīvie materiāli. Par to, kas tas īsti ir un kā, to izprotot, pamatīgi atvieglot un uzlabot savu dzīvi, runāsim vebinārā 27.jūlijā.

Domāju un pētīju, vai sapņi un karmiskie šķēršļi ir kā saistīti, un secināju, ka tomēr jā. Ka ar gadiem tieši tās jomas, kurās netiec pie mērķa vai kuras nevari sakārtot, kļūst arvien nozīmīgākas un nozīmīgākas, un tieši šajās jomās jebkurš sasniegums ir zelta vērts. Ticu, ka zemapziņā zinām, ka tieši šīs jomas ir tās pašas svarīgākās, kuras mums šai dzīvē jārisina. Ka tie jau ir tie dzīves lielie uzdevumi. Ja iemācīsimies sakārtot šīs jomas – dzīvē pakāpsimies par pakāpienu augstāk jeb tiksim pa solīti tālāk. Tieši šādi aug mūsu dvēseles un ego spēks un gudrība.

Es esmu dzīvs pierādījums tam, ka savu karmu un savus karmiskos mezglus var atsiet un atrisināt. Turklāt var sakārtot ne tikai savu, bet savas dzimtas karmu. Kā ar to tiku galā es un kā to var izdarīt ikviens – stāstīšu vebinārā piektdien, 27. jūlijā!

Ar mīļumu, Inese


VEBINĀRS ”Kā atsiet karmiskos mezglus un tos vairs neveidot”

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 15,00 (t.sk. PVN)

Norises laiks: 27.jūlijs no plkst. 20:00 – 21:30

Norises vieta: tiešsaistē

Jautājumi vai papildu informācija: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Pieteikuma forma
*
*
*

Atbildēt