maxresdefauллгlt
Semināri

Aptumsumu dienu maģiskais spēks jeb laiks atvadīties no šķēršļiem un problēmām 11/08

2018. gads ir bagāts ar aptumsumiem, ierasto 4 aptumsumu vietā mūs šogad sagaida veseli 5 aptumsumi: 3 nepilni saules aptumsumi un 2 pilni mēness aptumsumi.

Skaitās, ka šie datumi ir īpašas enerģijas koncentrācijas punkti un atnes cilvēcei ievērojamas izmaiņas, kā arī nosaka attīstības programmu uz mēnešiem, pat gadiem.

Šobrīd mēs ejam cauri tā saucamajam aptumsumu koridoram, kuru izveidoja 3 aptumsumi: saules aptumsums 13.07., mēness aptumsums 27.07. un saules aptumsums 11.08. Turklāt šogad aptumsumi sakrīt ar tādiem astroloģiskiem aspektiem, kā retrogrādas planētas un planētu savienojumi, kas nosaka mūsu dzīves scenāriju uz 10-20 gadiem uz priekšu.

Šo milzu spēku, ko dod šie nozīmīgie astrolonotikumi, ir vērts prātīgi izmantot.

Šonedēļ mūsu Dzīves praktiķu skolas sestdienas seminārs sakrīt ar trešo šīs vasaras aptumsumu, un tas ir īstais laiks, lai parunātu par to fantastisko dabas parādību, tik ļoti īpašo, kopš seniem laikiem saukto par “maģisko laiku”, kā arī izmantotu to enerģiju un spēku, lai atbrīvotos no visa nevajadzīgā savā dzīvē, kā arī “iegrozītu” visus notikumus vajadzīgajā virzienā.

Kā jau parasti mūsu Dzīves praktiķu skolā šis būs praktiskais seminārs, kur mēs ne tikai runāsim, bet arī izmantosim dažādas metodes un īpašus šim laikam piemērotus rituālus, kas ir ieteicami strādāšanai ar sevi šajā astronotikumu laikā.

Lai piedalītos šajā seminārā nav vajadzīgs īpašs sagatavotības līmenis, tātad tas ir domāts visiem, kas vēlas zināt par šo dabas parādību vairāk, kā arī izmantot to savai attīstībai un izaugsmei.

Esi laipni gaidīta!

Vita
________________________________________________________________
Praktiskā nodarbība “Aptumsumu dienu maģiskais spēks jeb laiks atvadīties no šķēršļiem un problēmām”
Nodarbību vada: Vita Sane
Norises laiks: sestdiena, 11. augusts, plkst. 12:00-15:00
Norises vieta: Pavasara studija Rīgā, Antonijas ielā 4-1
Dalības maksa: 35,00 EUR
Jautājumu gadījumā: pavasarastudija@gmail.com

Pieteikuma forma
*
*
*

Atbildēt