35521324_2222632534476505_3193031056106192896_n
''Kā dzīvot ar centru sevī''

VEBINĀRS “Kā dzīvot ar centru sevī” 24/08

Dzīvot ar apziņas centru sevī nozīmē uzņemties atbildību par visu, kas notiek manā dzīvē.
 
Vai Tu esi dzirdējusi, ka viss ārējais ir iekšējās pasaules spogulis? Patiesi – savu iekšējo pasauli mēs radām un vadām paši.
 
Pēc šīs analoģijas varam paskatīties, kā tas darbojas mūsu dzīvē.
 
Šodien pievērs uzmanību ikdienas situācijām un pajautā sev, kā es to radu. Nevis kāpēc viņš vai viņa tā uzvedas, bet kā es (ar savu darbību vai bezdarbību) radu to, kas notiek.
 
Vari iet vēl tālāk – ar kādu savu iekšējo sajūtu es uzaicinu otru cilvēku tā rīkoties?
 
Piemēram: priekšnieks ir dusmīgs un kliedz.
 
*Kā es to radu?
 
*Kādēļ viņš manā dzīvē un manā realitātē tā uzvedas?
 
*Kāda mana doma vai iekšējā sajūta viņu ir uzaicinājusi vai izaicinājusi šādi rīkoties?
 
Sastrīdos ar mammu, kolēģi vai draudzeni. Un pareizais jautājums ir nevis – kas viņai šodien noticis, bet gan – kā es to radu?
 
Kāds cilvēks uz mani ir apvainojies un pēkšņi nerunā. Tātad – nevis kas viņam lēcies, bet gan kā es radu šādu viņa attieksmi un izturēšanos?
 
Man vienīgajai nav algas pielikuma. Atkal jau – kā es to radu? Ar kādu savu attieksmi, ar kādu savu darbību vai bezdarbību es izveidoju šādu attieksmi pret sevi?
 
Atbilde būs ļoti skaidra. Varbūt es esmu sākusi izturēties kā upuris. Varbūt es esmu sākusi sevi žēlot vai gaidījusi, lai mani ļoti novērtē, un pārāk pieķērusies šai domai. Vai varbūt es esmu sākusi idealizēt pasauli. Variantu ir ļoti daudz, un īstā atbilde noteikti atnāks.
 
Bet nākamā pakāpe ir šo lietu izmainīt un iegriezt pozitīvā enerģijā. Tas rada vērtības sajūtu un saimnieka apziņu savā dzīvē.
 
Ar mīļumu,
Inese
 
————————————————————-
VEBINĀRS ”Kā dzīvot ar centru sevī”
 
Pieteikšanās: http://pavasarastudija.lv/?p=15016
 
Lektore: INESE PRISJOLKOVA
 
Dalības maksa: EUR 15,00 (t.sk. PVN)
 
Norises laiks: 24.augusts no plkst. 20:00-21:30, čatot vebināra telpā sākam no 19:30
 
Tātad, lai pievienotos vebināram, aizpildi pieteikuma anketu >>>Pieteikšanās: http://pavasarastudija.lv/?p=15016>>> un saņemsi apstiprinājumu dalībai un rēķinu dalības apmaksai. Vebināra dienā Tev plkst. 18:00 uz Tevis norādīto epastu pienāks apstiprinājums ar adresi, paroli un īsu, skaidru pamācību, kā pieslēgties.
 
Vebināra cenā iekļauts: dalība vebināra tiešraidē + iespēja noskatīties vebināra ierakstu 1x + iespēja saņemt vebināra prezentāciju.
 
Katram vebināram tiek veikts un ir pieejams ieraksts 3-5 dienas no tiešraides, tādēļ, ja netiec uz tiešraides laiku, neraizējies – raksti uz ineses.vebinari@gmail.com un piesakies uz ierakstu.
Pieteikuma forma
*
*
*

Atbildēt