piggy-bank-1510552_960_720
Informācija par tuvākajiem notikumiem

TUKUMĀ seminārs “Nauda un bagātība” 10/09

10. septembrī Tukumā ciemosies Inese Prisjolkova ar semināru NAUDA UN BAGĀTĪBA. Lielisks veids, lai izzinātu, ka nauda ir enerģijas forma un ko darīt vai nedarīt, lai nauda būtu, turētos pie Jums un kas ir biežākie iemesli, kādēļ mūs piemeklē finansiālas grūtības. Semināru var apmeklēt jebkurš interesents – mīļi gaidītas gan dāmas, gan kungi. Tikšanās pl.18:00, nodarbības garums – 2.5h.

Kādam ir „tikai pirkstiņš jāpakustina” un viņš jau ir nopelnījis lielu naudu, kāds cits strādā visu savu mūžu vaiga sviedros, bet, lūk, nevar galus savilkt kopā. Kāpēc? Vai nauda izvēlas mūs vai mēs naudu?

Nauda ir enerģijas forma, kuru mēs saņemam un dodam apkārtējiem, lai nodrošinātu savas un savu tuvo, vajadzības un vēlmes. Šīs enerģijas plūsmu mēs varam apzināti vai neapzināti palielināt, un varam arī samazināt. Ja saprotam kāda ir naudas enerģija un kādi ir mehānismi, kas ļauj to vadīt, tad naudas plūsmu savā dzīvē var krietni palielināt un vadīt.

Un par naudu nevajadzētu ne kaunēties, ne baidīties runāt, jo mēs vairs nedzīvojam tajos laikos, kad galvenais vajadzību apmierināšanas veids un iespēja bija barteris (mantas mainīja pret mantām), un mums ir pieejama daudz universālāka vērtība – nauda, to ir vērts papētīt un iepazīt.

Ir daudz labas literatūras gan latviešu, gan ārvalstu valodā par naudu, ir pieejami dažādi video un citi veidi, kā iemācīties naudu pārvaldīt. Tomēr Ineses Prisjolkovas seminārs ”Nauda un bagātība” ir īpašs. Tas ir tāpēc, ka visā šajā gana lielajā informācijas daudzumā, viņa izskaidro pašus pamatus par naudu un tās lomu mūsu dzīvēs, izskaidro ļoti loģisku ceļu kā nauda kā enerģija darbojas un kā ar to apieties, lai tās būtu vairāk, kā arī atbild uz daudziem gana sarežģītiem klātesošo jautājumiem par šo tēmu. Koncentrēti, skaidri un vienkārši.

Norises laiks: 10. septembris, pirmdiena, pl.18:00-20:30
Nodarbības ilgums: 2.5 stundas
Nodarbību vada: Inese Prisjolkova / “Pavasara studija”
Nodarbības maksa: 20 EUR
Norises vieta: SAJŪTU LĀDES telpās, Tukumā, Pasta ielā 11, 2.stāvā (ieeja no Meža ielas puses)
Pieteikšanās iepriekš: obligāta, pa tālruni 29 299 433 vai rakstot uz sajutulade@sajutulade.lv

Plašāks info: http://sajutulade.lv/2018/08/17/10-09-nauda-un-bagatiba-ineses-prisjolkovas-seminars-tukuma/

Atbildēt