40128143_2368755186530905_7375713415769096192_n
Aktuālie vebināri

VEBINĀRS “Zemapziņas pārprogrammēšana” 07/09

“Zemapziņas pārprogrammēšana” ir precīzi un tehnoloģiski ārkārtīgi gudri noformulētu jautājumu kombinācija, kas ļauj Tev no sevis uzzināt par sevi pašu – ieklausīties savā zemapziņā. Noteikti zini, ka izcils speciālists ir nevis tas, kurš parāda Tev, kā dzīvot, vai iesaka, ko darīt, bet gan tas, kurš spēj uzdot īstos jautājumus, bet Tu, atbildot uz tiem, nonāc pie patiesiem “Ahā!” momentiem!

Šī ir metode, kas ļauj atrisināt pat tādas problēmas, kas iesīkstējušas jau gadiem. Un tās var būt jebkādas – cilvēks nevar atrast otro pusīti, nespēj atbrīvoties no līdzatkarīgām attiecībām, nevar nopelnīt, ir pārlieku agresīvs vai satraukts, nepārtraukti sev piesaista vienas un tās pašas situācijas, nespēj ieņemt bērniņu, nevar atrast labu darbu. Un vēl, un vēl dažādas situācijas.

Zemapziņas pārprogrammēšanas metodi ir izstrādājis Valērijs Siņeļņikovs. Šī metode ļauj sakārtot savu domāšanu, savu dzīvi, savu attieksmi, veselību un faktiski jebkuru no jomām.

Vairāk par nodarbību: http://pavasarastudija.lv/seminars-zemapzinas-parprogrammesana/
____________________________________________________________
VEBINĀRS ”Zemapziņas pārprogrammēšana”
Lektore: INESE PRISJOLKOVA
Norises laiks: 7.septembrī, plkst. 20:00 – 21:30
Dalības maksa: 15.00 EUR (t.sk. PVN)
Jautājumu gadījumā: ineses.vebinari@gmail.com vai 29431408

Tātad, lai pievienotos šim vebināram, aizpildi pieteikuma anketu un saņemsi apstiprinājumu dalībai un rēķinu dalības apmaksai. Vebināra dienā Tev plkst. 18:00 uz Tevis norādīto epastu pienāks apstiprinājums ar adresi, paroli un īsu, skaidru pamācību, kā pieslēgties.

Vebināra cenā iekļauts: dalība vebināra tiešraidē + iespēja noskatīties vebināra ierakstu 1x + iespēja saņemt vebināra prezentāciju.

Katram vebināram tiek veikts un ir pieejams ieraksts 3-5 dienas no tiešraides, tādēļ, ja netiec uz tiešraides laiku, neraizējies – raksti Aijai uz ineses.vebinari@gmail.com un piesakies uz ierakstu.

Pieteikuma forma
*
*
*

Atbildēt