4819e2fcaf4c5eb55ad0ee2de66b189a
Čakru enerģijas līdzsvarošana

SEMINĀRS “3. čakras enerģijas līdzsvarošana” 12/09

Mūsu personīgā trešā Saule :) Šeit atrodas mūsu griba. Ja zemes enerģija un seksuālā enerģija ir tas dzinējspēks, kas mūs virza uz priekšu, tad tieši trešajā čakrā rodas tās virziens un gribēšana savu enerģiju vadīt. Semināru ciklā “Čakru enerģijas līdzsvarošana” esam nonākuši līdz 3. čakrai, kura vēl arvien pieder pie tām trīs čakrām, kas palīdz sakārtot mūsu pasaulīgo dzīvi.

Tieši tādēļ tik svarīgi ir zināt, ko gribi. Un darīt, kā gribi. Un ja nesanāk darīt, kā gribi, tad zināt, ko tai brīdī darīt, lai nenodarītu pāri sev un savai enerģijai.

Vēl ir interesanti tas, ka mūsu vērtības un gribēšanas mainās. Un ļoti bieži nemaz nepamanām, ka sen jau esam citas, ka jau sen mūs interesē citas lietas, bet vēl arvien turpinām sev iestāstīt, ka jādzīvo pēc iepriekšējām vērtībām.

Un cik bieži vispār neuzdrošināmies dzīvot, kā gribam mēs pašas?

Vai Tu zini, ko Tu gribi? Un kā gribi?

Šis ir ļoti svarīgs jautājums, uz kuru Tev pašai par sevi vajadzētu saņemt godīgu atbildi.

Ja nezināsi, ko gribi, sanāks dzīvot “kā sanāk”.

Tieši tādēļ 12. septembrī nodarbībā lielu nozīmi pievērsīsim savām šā brīža vēlmēm un dzīvei, kādu tiešām gribam dzīvot.

Un tādēļ gribu lūgt Tevi šoreiz sagatavoties īpaši. Mēs taisīsim “Dārgumu karti”. Izstāstīšu arī Dārgumu kartes vērtību un to, kā tā palīdz mūsu zemapziņai, gluži tāpat kā afirmācijas, simboli vai zemapziņas pārprogrammēšanas metodes.

Tādēļ, lūdzu, pašķirsti žurnālus vai interneta lapas ar skaistām bildēm, kas varētu simbolizēt dzīvi, kādu Tu vēlies tieši sev. Izgriez tās vai izprintē krāsainas. Sagatavo savu bildi, ko ielikt vidū, pēc tam jomu pa jomām bildītes, kas pārstāvētu konkrēto jomu. Ģimene, partnerattiecības, bērni, atpūta, darbs, izklaide, veselība… utt. viss, kas Tev svarīgs.

Šis būs Tavs mājasdarbs, un varēsi to darīt pēc nodarbības mājās, tomēr, ja gribēsi to izdarīt uz vietas, kopā, vai arī parādīt un saprast, vai ir izdarīts pareizi, tad sagatavo nepieciešamo jau iepriekš.

Uzreiz jau pirms nodarbības padomā arī par simboliem, kas vairo Tavu pašapziņu (ja pašapziņa jāceļ). Kas tie varētu būt. Piemēram sertifikāti profesionālajā jomā, laulības apliecība vai bērnu kristību apliecības – ģimenes jomā. Var būt arī Tavas ģimenes bildīte. Vai arī kādas Tavas bildes, kurās dari ko tādu, kas ir īpašs Tavās acīs.

Un savukārt, ja Tev jau tagad ir tieksme uz augstprātību un lepnību, tad vajadzēs tādus simbolus kā svētbildes, eņģeļu figūriņas vai Bībeli.

Nākamā mums veidojas ļoti praktiska nodarbība. Lūdzu, noskaņojies vairāk uz darīšanu, kā uz klausīšanos. Atceries – klausīšanās vairo enerģijas sastrēgumu mūsu galvās. Ja gribam, lai enerģija izlīdzinās – jātiek līdz darīšanai.

Darīšana jebkurā gadījumā ir sazemējums.

Trešās čakras enerģija ir mūsu vīrišķais spēks. Tādēļ mums jāprot to vadīt, lai tā ir līdzsvarā. Ja būs pa stipru, augs mūsu vīrišķība un nebūsim laimīga. Ja būs par vāju – būs upura loma un atkal laime attālināsies. Šī ir viena svarīga enerģijas caurvadīšanas vieta mūsu ķermenī, kura ar apzināšanos jāsakārto.

Trešdien runāsim, kā, un darīsim, lai viss sakārtojas.

Pieteikšanās kā jau vienmēr uz pavasarastudija@gmail.com, aizpildot pieteikumu http://pavasarastudija.lv/?p=15644 vai pa tālruni 29431408 (Aija).

Un noteikti, noteikti – uz nodarbību arī saģērbies tā, izvēloties tādu apģērbu, aksesuārus, kosmētiku vai matu sakārtojumu, kas Tev palīdz justies labi un paaugstina Tavu pašapziņu. Tā var būt kāda satriecoša kleita, kolosālas augstpapēžu kurpes, kādas mīļas rotas vai vienkārši satriecoša sarkana lūpukrāsa! Tu sevi zini labāk :)

Uz tikšanos jau drīz!

Ar mīļumu, Inese
________________________________________________________________
Vairāk par nodarbībām vari lasīt ŠEIT

Pieteikuma forma
*
*
*
*

 

 

Atbildēt