V1Foto_010247_04
Dzīves ekoloģija

Dzīves ekoloģija: “Funkcionāls un veselīgs uzturs. Turpinājums.” / Vita Sane 15/09

Pārsteidzoša patiesība par mūsu ierasto pārtiku un uzturu, un kā tas var ietekmēt mūsu dzīves kvalitāti un mērķu sasniegšanu. Stāsts par jaunākajiem atklājumiem funkcionālā uztura veidošanā.
 
“Mēs esam tas, ko mēs ēdam”, vēsta senais izteiciens. Patiesībā ir tā, ka mēs esam ne tikai tas, KO mēs apēdam, bet arī KĀ, KAD un AR KO mēs ēdam. Šajos semināros Jūs gaida gan teorija, gan prakse/praktiskie uzdevumi par mūsu organisma un veselības noslēpumiem, zinot kurus, Jums būs iespēja koriģēt savu dzīvi ar funkcionālu uzturu, lai Jūs esat veseli, laimīgi, pilni ar enerģiju un dzīvesprieku.
 
Mēs izskatīsim pārsteidzošo patiesību par mūsu ierasto pārtiku un uzturu un to, kā tas var ietekmēt mūsu dzīves kvalitāti un mērķu sasniegšanu. Izrunāsim pēdējos zinātniskos atklājumus funkcionālā uztura veidošanas pamatprincipos un vēlreiz ar jaunu skatienu veidosim savu dzīvi tā, lai tā ilgus gadus mums nestu prieku, komfortu un laimi.
 
Dzīves praktiķu skolas semināru ciklā “Dzīves ekoloģija” Vita ir apvienojusi pēdējos zinātniski pierādītos atklājumus un zināšanas par cilvēka dabu, veselību, resursiem, labsajūtu un kopējo dzīves kvalitāti. Tajā ir iespēja gūt daudz praktiskas metodes, kā panākt sev vislabākos rezultātus.
 

Cilvēks ir stāvoklis. Un atkarībā no tā, cik labi viņš jūtas un kā viņš dzīvo savu dzīvi, ir atkarīgs kopējais šīs dzīves rezultāts un tas, vai šis cilvēks būs ar to apmierināts.


VITAS SANES SEMINĀRS & PRAKSE: “Dzīves ekoloģija: Funkcionāls un veselīgs uzturs. Turpinājums.”
 
Sestdien, 15. septembrī, plkst. 12.00-15.00
 
NODARBĪBAS VADA: Transformācijas numeroloģe un personības izaugsmes speciāliste Vita Sane
 
NORISES VIETA: Pavasara studijas telpas Rīgā, Antonijas ielā 4-1
 
PIETEIKŠANĀS: pavasarastudija@gmail.com vai 29100714
 
DALĪBAS MAKSA: EUR 35,00 (t.sk. PVN) par nodarbību
 
http://pavasarastudija.lv/2018/01/23/jauns-seminaru-kurss-dzives-praktiku-skolas-ietvaros-dzives-ekologija/
Pieteikuma forma
*
*
*
*

Atbildēt