Small cute baby is laughing sincerely concept of joy
Informācija par tuvākajiem notikumiem

SEMINĀRS “Mūsu gadsimta bērni” 18/09

Kas ir tas, kas notiek ar mūsdienu bērniem? Kāpēc viņi ir tādi, kādi ir? Vai mēs viņus saprotam? Vai mēs gribam viņus saprast?..

Jau nākamo otrdien Pavasara studijā ļoti vērtīgs seminārs gan vecākiem, gan pedagogiem, gan visiem, kam ikdienā ir saskare ar bērniem!

Pieteikšanās: http://pavasarastudija.lv/?p=16349

Iedvesmai arī dažas atsaukmes pēc iepriekšējām nodarbībām! 😍

”Šī nodarbība bija kā naglai uz galvas, jo,ikdienā,strādājot ar bērniem un pašai audzinot savu puiku,bija radušies tik daudz jautājumu,uz kuriem pat tā īsti nebiju radusi atbildes ne grāmatās,ne semināros. Un vakardien gūtā informācija pavēra daudz skaidrāku skatu uz apkārt notiekošo,kas liek izprast mūsdienu bērnus.
Vakar Tu apliecināji,cik mums kā pieaugušajiem ir jāaudzē mīlestība!Jebkuram kaut reizi vajadzētu dzirdēt vakardienas dziļo stāstu!Paldies!”

”Gribu pateikt Tev sirsnīgāko paldies, par vajadzīgo “spērienu” bērnu tēmas nodarbības laikā, ka mēs esam savu bērnu sargeņģeļi.
Saņēmu savu drosmi un šodien izrunājos ar klases audzinātāju par kliegšanu klasē.
Ar Robertu vērosim, kas notiek un tad domāsim ko darīt tālāk, lai mans superīgais, viedais un mīļākais dēliņs justos labi”

”Ārkārtīgi novērtēju aizvadīto piektdienu. Šī nodarbība man deva cerību un izpratni par to, kāpēc mans bērniņš ir tāds, kāds viņš ir un kā man ar viņu labāk saprasties, sadraudzēties. Ak no sirds dziļumiem pateicos par šo cerību, to nevar izmērīt nekādos skaitļos.”

https://www.facebook.com/events/1740073362781940/

Pieteikuma forma
*
*
*

Atbildēt