fair-180382_960_720
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Koučinga sesija “Dzīves ritenis jeb kā atgriezt prieku savā dzīvē” – konsultē Vita Sane

Koučinga sesija ir individuāla konsultācija un individuāls darbs ar cilvēku. Pēc speciālas metodes 1,5-2 stundu laikā mēs izejam cauri visai cilvēka dzīvei un redzam, kā viņš/viņa to ir izveidojis tādu, kāda tā ir pašlaik. Tālāk mēs veicam pilno diagnostiku, un uz tā pamata mums veidojas šī cilvēka DZĪVES KARTE pašreizējā laika periodā.

Šajā kartē uzreiz var redzēt, kuras dzīves jomas šim cilvēkam dod spēkus, bet kur viņam tagad ir vislielākie enerģijas zudumi, un, izrietoši no tā, mēs varam labi redzēt, ar ko tieši šim cilvēkam vajadzētu darboties tālāk. Parasti cilvēki ir ļoti pārsteigti par rezultātiem, bet visi beigās saka: “Jā, tas daudz ko paskaidro, un es tagad zinu, ko darīt tālāk!”

Tālāk mēs sarunājam, vai cilvēks pats strādās ar visiem aktualizētajiem jautājumiem, vai būs vajadzīgs vēl kouča atbalsts, un tad mēs tiksimies vēl dažas reizes uz īsākām sesijām visu galveno jautājumu izskatīšanai un koriģēšanai (pirmās, pilnās darba sesijas ilgums ir apmēram 2h, tās maksa 50 EUR, atkārtotā kouča sesija ir apmēram stundu gara, tās maksa 35 EUR).


VITA SANE konsultē Pavasara studijā Rīgā, Antonijas ielā 4-1 (pirmais stāvs pa labi).

Lai pieteiktos konsultācijai, lūdzu atsūti savu pieteikumu uz e-pastu pavasarastudija@gmail.com!

Pirmreizējās koučinga konsultācijas ilgums: 1,5-2 h. Maksa par konsultāciju: EUR 50,00 (t.sk. PVN).

Atkārtotās koučinga konsultācijas ilgums: 1 h. Maksa par konrultāciju: EUR 35,00 (t.sk. PVN).

Par pieejamajiem konsultāciju laikiem lūdzam interesēties, rakstot uz pavasarastudija@gmail.com!


KAS IR KOUČINGS? TIKAI INTERESANTS SVEŠVĀRDS? VAI KAS TAD ĪSTI SLĒPJAS AIZ ŠĪ VĀRDA?

Vai esat piedzīvojuši mirkļus, kad sapņojat, runājat par saviem sapņiem vai plāniem un pretī saņemat neierobežotu atbalstu un iedrošinājumu? Vai esat bijuši situācijās, kur līdz rezultāta sasniegšanai ir palicis pavisam nedaudz, bet ieslēdzas bailes, šaubas, vai cita iekšējā pretestība? Mūsu EGO vienmēr sargā mūsu šā brīža statusu:
 “Kurš teica, ka jaunais rezultāts būs labāks par veco?”
 “Priekš kam Tev kaut ko mainīt, tapāt jau ir labi!”
 “Tu neesi spējīga vai spējīgs”, saka mūsu ēnas puse, un mēs ilgstoši tikai sapņojam, bet tā arī netiekam līdz realizācijai.

Vienreiz Facebook izlasīju: “Dažiem cilvēkiem ir mērķi, kurus var realizēt dažu mēnešu laikā, bet viņi to pārvērš par Visa Mūža Garuma mērķiem”… NERETI TAS NOTIEK TĀDĒĻ, KA IR KĀDS ŠĶĒRSLIS, KURU CILVĒKS NESPĒJ PĀRVARĒT PATS …

Koučings dod Jums tos papildu resursus un ieekonomē Jūsu laiku, kuru Jūs būtu iztērējis uz šaubām, nedrošības sajūtu vai gaidām, ka viss notiks pats no sevis…

Pareizāk sakot, šī metode atbrīvo Jūsu iekšējo resursu no Jūsu bailēm, šaubām, iepriekšējas negatīvas pieredzes vai pat ierobežotām zināšanām kādā no dzīves jomām… Jo galvenais ir SĀKT DARĪT!

Šī metode ir virzīta uz to, lai mēs netērētu laiku uz svārstīšanos, bet atrastu, precizētu un izkristalizētu savas vēlmes un rezultātus un saāktu darīt to uzreiz, kamēr mūsu prāts nav ieslēdzis bremzēšanas mehānismus.

Izmantojot šo metodi, var ātri realizēt tieši to, kas mums visvairāk interesē vai ir tuvāks sirdij, vai pat nepieciešams, lai uzlabotu mūsu dzīvi, bet mēs līdz tam tā arī netiekam, jo ir kāds iekšējais kreņķis vai šķērslis.…

KOUČINGA AKSIOMAS:
 Cilvēks rada savu realitāti
 Ar cilvēkiem kopumā viss ir kārtībā
 Cilvēka potenciālam nav robežu, katram cilvēkam ir visi nepieciešamie resursi, lai sasniegtu viņa patiesos mērķus
 Elastīgums rada panākumus
 Vienmēr ir labāks veids un veiksmes stratēģija un to ir iespējams atrast sevī
 Kas ir pa spēkam citiem, varbūt būt pa spēkam arī Jums, bet Jūs esat unikāls un Jums ir savi talanti un veiksmes formulas.
 Jebkurai problēmai ir savs risinājums
 Risinājumu radīšana ir efektīvāka nekā problēmu risināšana
 Izmaiņas ir pastāvīgas un neizbēgamas
 Nelielas izmaiņas sevī noved pie lielām izmaiņām Jūsu dzīvē
 Izmaiņas var būt arī ātras/tūlītējas

IESPEJAMIE PIEPRASĪJUMI KOUČSESIJAI VAR BŪT ĻOTI DAŽĀDI:
 Atrast resursus un iespējas, lai sasniegtu vēlamo mērķi
 Pārvarēt iekšējos un ārējos šķēršļus
 Saprast, ko jūs patiešām vēlaties
 Mainīt savu dzīves stilu, ieradumus pret vēlamajiem jaunajiem
 Uzlabot dzīves kvalitāti (piemēram, uzlabot veselību, labklājību utt.)
 Atrisināt konfliktu
 Atrast jaunu darbu
 Pacelties pa karjeras kāpnēm
 Apgūt jaunas prasmes
 Uzlabot attiecības (ģimenē, ar bērniem, ar partneriem, draugiem, kolēģiem, utt.)
 Līdzsvarot savu dzīvi
 Izprast savu misiju
 …

Vai gribat izmēģināt šo metodi? Esat laipni aicināti uz koučinga sesiju. Pirmreizējā sesija ir apmēram 2 stundas ilga, atkārtota parasti ilgst no 30 līdz 60 minūtēm un prasa tikai, lai cilvēks atnāktu un izstāstītu, kas ir tas, ko viņš/viņa vēlas mainīt savā dzīvē. Ja vajadzēs vairākas sesijas, tad to parasti atkārto vienreiz nedēļā, formāts, laiks un garums ir atkarīgs no Jūsu stāvokļa un pieprasījuma.

Vienmēr jūsu, Vita

Atbildēt