energy-healing-healer-energy-medicine-encinitas-san-diego
Aktuālie vebināri

VEBINĀRS “Neredzamie satiksmes noteikumi” 21/09

Vai esi domājusi, kādēļ citiem veicas un viss notiek “kā smērēts”, bet kāds sitas un mokas, cīnās un ņemas, bet… nekā. Tas atkarīgs no neredzamajiem noteikumiem jeb likumiem, kurus ievērojam vai nē.

Tajā periodā, kurā vēl nepievēršam uzmanību Visuma likumiem, mums ir baltās un melnās strīpas, jo pilnīgi nejauši vai nu iekļaujamies plūsmā, kurā dzīvojam saskaņā ar šo Kārtību, vai arī kaut kādu iemeslu dēļ pilnīgi nejauši no šīs Kārtības izkrītam.

Parasti pēc vairākiem šādiem kāpumiem kritumiem cilvēks sāk interesēties, diez kas tas ir par spēku, kas viņam ļauj būt laimīgam, veiksmīgam, un kas, savukārt, no šī veiksmes rata izmet ārā. Un tad nāk atklāsme par “neredzamajiem satiksmes noteikumiem” jeb Dieva likumiem, jeb Visuma kārtību, kas mūs ietekmē neatkarīgi no tā, vai par to zinām, vai nē.

Piemēram, vai vari kaut kā neņemt vērā gravitāciju? Nu… mēs jau varam par to nedomāt, bet tā mūs ietekmēs tik un tā. Tieši tāpat ir ar visiem citiem dabas likumiem. Un lielu daļu no tiem iemācāmies skolā dabas zinību stundās. Bet tad vēl ir tādi likumi, par kuriem skolā nemāca, tomēr tie ietekmē mūs dienā. Ja tos zinām un ievērojam – spējam apzināties un vadīt savu dzīvi.

Tādēļ man ienāca prātā apkopot un konkrētā nodarbībā parunāt par tiem Dieva un Visuma likumiem, kas mūs ietekmē diendienā un kas mūsu dzīvi dara vai nu veiksmīgu, vai tieši pretēji – nelaimīgu.

Tai brīdī, kad esam SASKAŅĀ AR dievišķo kārtību, sākas mūsu laimīgais laiks. Un kad ejam pret, tad mums ir grūti. Ir vajadzīgs gan tas, gan tas – tikai ir labi zināt, kādēļ tā notiek.

Par svarīgākajiem likumiem, dievišķo kārtību un mūsu iekļaušanos tajā, runāsim vebinārā “Neredzamie satiksmes noteikumi” jau nākamo piektdien!

Ar mīļumu, Inese

VEBINĀRS ”Neredzamie satiksmes noteikumi”
Lektore: INESE PRISJOLKOVA
Norises laiks: 21.septembrī, plkst. 20:00 – 21:30
Dalības maksa: 15.00 EUR (t.sk. PVN)
Jautājumu gadījumā: ineses.vebinari@gmail.com vai 29431408

Pieteikuma forma
*
*
*

Atbildēt