pexels-photo-235648
Dzīves praktiķu skola

PAR VITU UN PROJEKTU “DZĪVES PRAKTIĶU SKOLA”

Mani sauc Vita Sane, un viens no maniem profesionālajiem virzieniem, kurā es attīstos, ir personības izaugsmes joma jeb koučings*, un profesionālajā telpā mūs sauc par koučiem vai personības izaugsmes speciālistiem.

Man pašai sanāca daudz mācīties, ceļot un piesaistīt sadarbībai daudz interesantu un īpašu cilvēku no dažādām pasaules malām, kuri dalījās gan ar savām metodēm, gan ar savu dzīves pieredzi. Dzīvojot un pielietojot tās zināšanas, kā arī bagātinot to visu ar savu dzīves pieredzi un atklājumiem, man izkristalizējas vesels zināšanu komplekss, un tā pirms dažiem gadiem radās šis jaunais projekts ar nosaukumu “DZĪVES PRAKTIĶU SKOLA”, kā arī izveidojās un sistematizējās jauna pieeja TRANSFORMĀCIJAS NUMEROLOĢIJAI, kur konsultācijas laikā es pielietoju līdz pat 12 dažādām sistēmām, proti, numeroloģiju, dažādus astroloģijas virzienus, ieskaitot karmiskos, un daudzveidīgus instrumentus no neskaitāmām koučinga un personības izaugsmes jomā pieejamajām skolām un virzieniem.

Dzīves gaitā man ir sakrājušās daudz dažādas zināšanas un metodes. Dažas no tām nebija tik efektīvas un praktiski pielietojamas vai prasīja īpašus apstākļus un speciālas zināšanas, vai bija pārmērīgi laika, enerģijas un piepūles ietilpīgas, vai bija pilnīgi atkarīgas no daudziem ārējiem faktoriem …UN ŠIS KURSS NAV PAR TO.

Šajā autentiskajā, unikālajā kursā es pacentos ieguldīt milzu darbu, apvienojot visu to labāko, ko pati kādreiz apguvu un pielietoju savā dzīves garumā un kas man deva vislabākos praktiskos rezultātus.

MŪSU ĀTRAJĀ INFORMATĪVAJĀ LAIKMETĀ VISLIELĀKĀ VĒRTĪBA IR ZINĀŠANĀM UN PRAKSĒM,
> kuras var pielietot uzreiz,
> jebkurš cilvēks, kam to vajag;
> tajā vietā un laikā, kur šis cilvēks tagad atrodas, lai ātri sevi sakārtotu, uzlādētu vai atrastu risinājumu dzīves situācijai.

UZ DZĪVES PRAKTIĶA SKOLU VAR ATNĀKT JEBKURŠ CILVĒKS UN ŠAJOS SEMINĀROS APGŪT:
> kā sevi saprast, iemīļot tieši to cilvēku, kas Tu esi pēc savas īstenās būtības; to mēs, protams, šī kursa ietveros atklāsim;
> kā sev nodrošināt vislabāko situāciju un labklājību ar jau esošajiem resursiem;
> kā vairot šos resursus, lai dzīve un cilvēks attīstītos, iekarotu jaunas virsotnes un saņemtu vēlamos rezultātus.

MŪSU DZĪVES PRAKTIĶU SKOLAS MOTO IR “SASNIEDZ VAIRĀK DAROT!”

 Nav vērts zināt, ir vērts darīt; bet nevar darīt, kamēr nezini, kas tieši var palīdzēt šajā dzīves situācijā.

Kamēr mēs esam dzīvi, mūsu Dzīves Skola vienmēr ir atklāta mums un neskaitāmi dzīves notikumi, pamācības vai stundas noris neatkarīgi no mūsu gribas vai nevēlmes. Mēs varam izmantot šo procesu sev par labu un kļūt stiprāki, gudrāki, veselīgāki, tikai pieejot tam visam apzināti, iemācoties pārvaldīt sevi, un savu stāvokli veidot tā, lai katra mūsu izvēle, domas, vēlmes un rīcība nestu mums gudrību, zināšanas un dzīves kvalitātes uzlabojumu.

Nav negatīvas pieredzes, ir neizprasta pieredze, kuras pamācību mēs nevaram izmantot, jo neesam sapratuši, kam tā bija domātā. Nav naida un aizvainojuma, ir tikai neizprasta mīlestība un nenovērtēti cita cilvēka vai pat Dzīves centieni mums kaut ko parādīt/pastāstīt vai iepazīstināt mūs ar kaut ko jaunu, iespējams pat mūsu sastāvdaļu.

Praktiskie semināri un treniņi ir vieta, kur mēs gūstam koncertētu pieredzi un zināšanas gan par sevi, gan par apkārtējo pasauli un ekonomējam laiku, kas būtu nepieciešams, lai līdzīgu pieredzi un gudrību saņemt ierastajā dzīves režīmā. Šādi mēs iekarojam vairāk laika sev un savai laimīgai, bezrūpīgai un harmoniskai dzīvei.

Tādēļ visu mūžu mēs meklējam šo savu īsto ceļu, apgūstam jaunas metodes un zināšanas, jo dzīve mainās, un ir jāmainās arī mums. Šis ceļš nav domāts visiem, bet tikai tiem, kuri vēlas sasniegt vairāk un ir gatavi ieguldīt savu laiku un enerģiju, un teikšu no savas prakses: šī pieeja savai dzīvei ir tā vērta, aizraujoša un nekad neatstāj mūs bez balvas vai sasniegumiem.

Neskatoties uz to, ka viens šis skolas semināru cikls parasti ilgst līdz pat pusgadam, krietnas izmaiņas jau var redzēt uzreiz pēc pirmā vai otrā semināra. Cilvēki nāk laimīgāki, smaidīgāki, relaksētāki, bet paspēj vairāk. SKAN AIZRAUJOŠI, VAI NE?

Šie semināri palīdz cilvēkam dziļi saprast sevi, savu dzīves aicinājumu vai īsto ceļu un uzlabot savu dzīves kvalitāti kopumā visās jomās. Vai var uzskatīt par īsti bagātu cilvēku, kam ir miljoni eiro, bet nav veselības un laimes? Vai var atzīt par veiksmīgu dziļi garīgu cilvēku, kurš dzīvo šeit, starp mums, mūsu sabiedrībā un nav izvēlējies izolāciju klosterī vai kādā dabas vietā, bet staigā netīrs un ar caurumainām zeķēm? ĪSTĀ BAGĀTĪBA, ja mēs runājam par sabiedrības cilvēku, IR IEKŠĒJAIS CILVĒKA SATURS, tas, no kā viņš sastāv un kā viņš jūtas savā ādā. Nauda, laime un citi labumi ir tikai blakus parādība īstajai cilvēka iekšējai bagātībai…

ŠOBRĪD “DZĪVES PRAKTIĶU SKOLĀ”  IR PIEEJAMI DIVI SEMINĀRU CIKLI:

  • DzPS SC 1: ”IEPAZĪSTI SEVI UN DZĪVO HARMONIJĀ” (atkārtoti sākas jau no 27.oktobra) – programmu skatīt ŠEIT, aprakstu skatīt un pieteikties ŠEIT
  • 1.,2.,4.,5.,8.,9. semināra (3 h) cena ir EUR 35
  • 3.,6.,8. semināra (5-8 h, izkārtojumi) cena ir EUR 55.
  • DzPS SC 2: ”DZĪVES EKOLOĢIJA” (notiek kopš janvāra, var pievienoties atsevišķām tēmām) – programmu skatīt ŠEIT, aprakstu skatīt un pieteikties ŠEIT
  • Semināru ciklam Dzīves ekoloģija – viena semināra cena 35 EUR

PIETEIKŠANĀS: aizpildot pieteikuma formu vai nosūtot ziņu uz pavasarastudija@gmail.com

Uz tikšanos,
Jūsu Vita

Pieteikuma forma
*
*
*
*
Pieteikuma forma
*
*
*
*

Atbildēt