vita jaunais kurss tight
Dzīves praktiķu skola

JAUNUMS! Vitas Sanes semināru cikls no 27.oktobra

Mīļas meitenes, sievietes, dāmas!

Vai jums ir bijusi tāda sajūta, ka mēs visu laiku tikai plānojam un gatavojamies dzīvot, dodam sev solījumus sākt dzīvot un lidot pilnā sparā ar 1.janvāri, jaunu nedēļu, jaunu mēness fāzi, šeit var ierakstīt arī jūsu versiju…

Mēs mierinām sevi ar sev dotiem solījumiem, ka tūlīt pabeigsim skolu/augstskolu, satiksim īsto vīrieti, apprecēsimies, vīrs sāks pelnīt vairāk/atradīs darbu, bērni paaugsies/ies uz skolu/pabeigs skolu un tad! mēs tiešām sāksim darīt visu, ko vēlamies!
Skan pazīstami, vai ne?

ATBILDE ir neticami vienkārša – Visu mūsu dzīvē nosaka IZVĒLE.

Izvēle, ko mēs darām un ko nedarām, kam veltām laiku un kam ne. Savukārt šo izvēli ir iespējams pareizi pielietot tikai tad, kad mēs iemācīsimies saprast sevi un nodrošināt sevi ar visu, kas mums ir nepieciešams, kas padara mūsu dzīvi labāku, pilnīgāku, veiksmīgāku un laimīgāku, un beidzot SĀKT DZĪVOT PA ĪSTAM!

Nav svarīgi, vai Tev tagad it 15, 25, 40 vai 65 gadi… Sākt dzīvot uz pilnu klapi nekad nav par agru vai par vēlu! Nāciet un pamēģiniet sākt tā dzīvot kopā ar mums un mūsu Dzīves Praktiķu skolas atbalstu!

Šis kurss ir paredzēts 4 mēnešiem, satiekamies divas reizes mēnesī un piedalāmies deviņos semināros.

Vairāk par semināru ciklu: ŠEIT

Kursa semināru programma:

I BLOKS: ES un „Iepazīsti sevi”
1. seminārs & prakse – Pašuztvere un pašvērtējums un cik tās atbilst realitātei
2. seminārs & prakse – Pašsajūta un veselība, stāsts par cilvēka resursiem un ka justies formā visu laiku

II BLOKS: ES UN ĀRĒJĀ PASAULE jeb „Apgūsti veiksmīgas komunikācijas pamatus”
3. seminārs & izkārtojumi – 4 galvenie dzīves dārgumi, mūsu pieeja dzīvei, kura veido mūsu personību un spēju komunicēt ar ārējo pasauli
4. seminārs & prakse – Apgūstam veiksmīgas kumunikācijas pamatus

III BLOKS: ES UN MANI REZULTĀTI jeb „Apmierini savas vēlmes!”
5. seminārs & prakse – Mērķi un rezultāti: Kādēļ bieži vien tie nepiepildās un kā pareizi izvirzīt un sasniegt
6. seminārs & izkārtojumi – Mērķi un rezultāti 2: apgūstam efektīgas metodes, ka nonākt no idejas līdz panākumiem.

IV BLOKS: VIRIETIS SIEVIEŠU DZĪVĒ jeb „Esi laimīga attiecībās ar vīrieti!”

7. seminārs & prakse – praktizēsim, lai saņemtu dziļāko sapratni par sevi attiecībās ar vīrieti un par vīriešu dabu, dziļāko motivāciju un praktisku pieeju. Arī atklāsim noslēpumu par to, ko nestāsta tie visi neskaitāmi daudzie raksti un pamācības par veiksmīgu attiecību veidošanu.
8. seminārs & prakse – kāpēc pašsaprotamas lietas mums nenotiek pašas par sevi un kas mums trūkst, lai būtu laimīgi attiecībās ar pretējo dzimumu? Uzzināsim un turpmāk pielietosim zināšanas, kuras uzlabos mūsu attiecības ar pretējo dzimumu.

9. seminārs & izkārtojumi – rezumējošā nodarbība.

1.,2.,4.,5.,7.,8. semināra cena ir EUR 35 un 3.,6.,9. semināra cena ir EUR 55.

Nodarbības norisinās sestdienās, no plkst.12:00-15:00, nodarbības ar izkārtojumiem (3., 6. un 9.nodarbība) ir garākas, to ilgums atkarīgs no cilvēku skaita, bet parasti tās ir 5-8h. Pirmā nodarbība ir 27.oktobrī, turpmākās plānotas ik pēc pāris nedēļām, tomēr nodarbību grafiks var nedaudz mainīties atkarībā atkarībā no svētku periodiem vai brīvdienām.

Pieteikuma forma
*
*
*
*

Atbildēt