TCF-Release-Hands-and-Butterfly
Kā palaist pagātnes aizvainojumu

SEMINĀRS ”Kā atlaist pagātnes aizvainojumus” 02/10

Ja man jautātu, no kura mirkļa iemācījos būt laimīga, es atbildētu – kopš nemalu uz riņķi savās domās pagātnes neveiksmes, pāridarījumus un kreņķus. Kopš beidzu sevi žēlot un kopš sapratu, ka ES ESMU atbildīga par savu dzīvi un laimi un nevienam (tai skaitā pagātnes notikumiem) nav varas to man atņemt.
 
Sākotnēji man traucēja tas, kādu “štampu” bija uzlikusi man skola. Es kaut kā ilgstoši domāju, ka neesmu gana gudra, gana centīga, gana veiksmīga, lai man būtu laimīga un veiksmīga dzīve. Pēc tam bija kādas attiecību problēmas – pusaudžu nesaprašanās ar vecākiem vai pirmās partnerattiecību pieredzes, kas nodarīja daudz sāpes. Notikums pēc notikuma, kas nekādi neatgādināja laimīgu un veiksmīgu dzīvi.
 
Ar laiku man vispār likās, ka visapkārt ir kaut kā…. laimīgi cilvēki, bet mana dzīve ir kaut kāda pilnīgi nekāda.
 
Kaudamās ar pagātnes rēgiem un situācijām, es dzīvoju līdz kādiem 35 gadiem. Pēc tam kādu laiku vienkārši par to nedomāju, bet tad… vienā reizē sapratu, ka man ar to visu ir jātiek galā. Ka ja es dzīvošu ar šo pagātnes smagumu, es nekad netikšu pie laimīgas dzīves, skaistām partnerattiecībām, veselības, naudas un …. visa, ko tiešām savā dzīvē gribu. Mani tā pagātne būrtiski vilka atpakaļ jeb kā enkurs turēja uz vietas.
 
Un tad vienā reizē, kad rakstīju savu otro grāmatu, es vienkārši ķēros savai pagātnei klāt un biju gatava mainīt savu attieksmi un savu pagātni sakārtot.
 
Tagad man ir tā, ka pagātne un mana bērnība, mani pusaudžu gadi un agrīnā jaunība ir MANS SPĒKS. Tas mans dzīves periods ir TIK skaists un man tik ļoti saprotams. Es mīlu sevi, es mīlu savus vecākus, es mīlu notikumus, kam toreiz gāju cauri.
 
Kā es to izdarīju?
 
Nu, dažādi. Atslēgvārds ir, ka es DARĪJU. Ka es dažādiem paņēmieniem un dažādām metodēm to vienkārši caurskatīju.
 
Un šajā nodarbībā apkopošu gan savu pieredzi, gan konkrētas tehnikas, ko varēsim izmantot, lai katrs sakārtotu attieksmi pret savu pagātni.
 
Ja man jautā, kā var izveidot laimīgu dzīvi, saku – ir dažas lietas, kas jāiemācās. Sakārtot zemapziņu, dzīvot ar centru sevī, saprast karmu un SAKĀRTOT SAVU ATTIEKSMI PRET PAGĀTNI.
 
Kad to izdara, tad dzīve mainās.
 
Nāc droši nākamo otrdien uz mūsu nodarbību “Kā atlaist pagātnes aizvainojumus un piepildīt pagātni ar mīlestību” un redzēsi, kā Tava dzīve pēc tās būs mainījusies.
 
Ar mīļumu, Inese
 
SEMINĀRS ”Kā atlaist pagātnes aizvainojumus un piepildīt pagātni ar mīlestību”
Pieteikšanās: http://pavasarastudija.lv/?p=16776
 
Lektore: INESE PRISJOLKOVA
Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)
Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Antonijas ielā 4-1 (pirmais stāvs pa labi)
Jautājumi vai papildu informācija: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714
 
Detalizētāk par semināru:
http://pavasarastudija.lv/seminars-ka-atlaist-pagatnes-aizvainojumus/
Pieteikuma forma
*
*
*

Atbildēt