heart-3085515_960_720-960x500
Informācija par tuvākajiem notikumiem

TUKUMĀ seminārs ”Kā atsiet karmiskos mezglus un vairs neveidot tos” 01/10

Vai Tev ir jomas, kurās totāli neiet? Kurās kāp uz grābekļiem viena pēc otra? Visticamāk, ka tās ir tās, kuras saucam par mūsu karmiskajām mācībām. Kādam tā ir vientulība. Kādam trūkums. Kādam attiecības. Kādam nenovērtējuma sajūta. Kādam nespēja piedot un aizvainojuma sajūta visas dzīves garumā un tā joprojām.

Ko darīt? Kā ar to tikt galā? Nu pirmā ziņa ir tā, ka nav tādu cilvēku, kuram šādu karmisko jomu nav. Mums katram ir. Mēs tās zinām vai par tām nojaušam. Tiesa tas nekā nepalīdz tās atrisināt. Toties nav ko tērēt enerģiju uz to, lai uztrauktos – “nu kāpēc tieši ar mani tā notiek”. Jo….tā notiek ar visiem.

Inese stāsta: “Es pati savas karmiskās mācības gāju cauri dziļi un nopietni, līdz tikai tagad varu teikt  – jā šis jomas ir iztīrījušas un sakārtojušās. Vai to varēju izdarīt jau daudz senāk? Nu…visticamāk, ka jā. Ja vien būtu šo visu zinājusi iepriekš. Atceros, kad pirmo reizi novadīju šo tēmu, mana kolēģe Santa teica –ka šis būtu jāuzliek vislielākajam laikrakstam uz pirmā vāka!!! Ka vienkārši nevar dzīvot tālāk, ja šo visu nezina! Ka tas beidzot saliek visu pa plauktiņiem un izskaidro kāpēc tā.”

“Šis seminārs patiesībā ir pamatu pamats, jo paver apziņu, iesit pļauku kad ņerkstam par muļķībām un atver acis kad tomēr kārtējo reizi nevietā piedodam un turpinam samierināties,” stāsta kāda Pavasara studijas lekcijas apmeklētāja.

People___People_on_the_road_goes_on_the_storm_072142_ lucrezio-rerum-natura-verdi-radici life-your-way karma-low-res
joy DB5P_nGVwAEqr8E blueprint-for-happiness blog_nowords
zvaigznes-nakts-debesis-mistika-stars-48015365 sieviete-rits-logs-48227405 puķes-aromāts prieks

Norises laiks: 1. oktobris, pirmdiena, pl.18:00-20:30
Nodarbības ilgums: 2.5  stundas
Nodarbību vada: Inese Prisjolkova / “Pavasara studija”
Nodarbības maksa: 20 EUR
Norises vieta: SAJŪTU LĀDES telpās, Tukumā, Pasta ielā 11, 2.stāvā (ieeja no Meža ielas puses)
Pieteikšanās iepriekš: obligāta, pa tālruni 29 299 433 vai rakstot uz sajutulade@sajutulade.lv

Atbildēt