karmiskie rīgā okt
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Seminārs “Kā atsiet karmiskos mezglus un tos vairs neveidot” 23/10

Karma nav nekas negatīvs vai nolemtību nesošs, kā mūs bieži biedē dažādi informatīvie materiāli. Par to, kas tas īsti ir un kā, to izprotot, pamatīgi atvieglot un uzlabot savu dzīvi, runāsim seminārā Pavasara studijā.

Ar gadiem tieši tās jomas, kurās netiec pie mērķa vai kuras nevari sakārtot, kļūst arvien nozīmīgākas un nozīmīgākas, un tieši šajās jomās jebkurš sasniegums ir zelta vērts.

Ticu, ka zemapziņā zinām, ka tieši šīs jomas ir tās pašas svarīgākās, kuras mums šai dzīvē jārisina. Ka tie jau ir tie dzīves lielie uzdevumi.

Ja iemācīsimies sakārtot šīs jomas – dzīvē pakāpsimies par pakāpienu augstāk jeb tiksim par solīti tālāk. Tieši šādi aug mūsu dvēseles un ego spēks un gudrība.

Jautājums – ko darīt? Kā nesajukt prātā, dzenoties pēc nerealizējama sapņa vai nerealizējamiem mērķiem?

Atceries, kā ūdens var sagrauzt akmeni. Un tas ūdens jau netrako. Tas nedara kaut ko īpašu. Tas tikai pil un pil akmenim konkrētā vietā, un akmens padodas.

Tagad, gatavojot materiālu par karmisko mezglu atsiešanu, es ļoti rūpīgi pētu savu un citu cilvēku pieredzi – un īsā atbilde ir šai līdzībā par akmeni un ūdeni.

Ar mīļumu, Inese


SEMINĀRS ”Kā atsiet karmiskos mezglus un tos vairs neveidot”

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Norises laiks: 23. oktobrī, plkst. 18:00-20:30

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Antonijas ielā 4-1

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)

Kontakti: pavasarastudija@gmail.com vai 29100714

Pieteikuma forma
*
*
*

Atbildēt