colorful-2556353__340
Aktuālie vebināri

VEBINĀRS ”Čakru diagnostika” 16/11

16. novembrī sāksim ilgi gaidīto ”Čakru enerģijas līdzsvarošana” vebināru ciklu. Tie būs 8 vebināri (kalendārs un tēmas zemāk), ik pa divām nedēļām (daži līdz ar svētku brīvdienām būs ar 3 nedēļu starplaiku). Lai piedalītos šajā ciklā, nav nepieciešamas priekšzināšanas un tas būs vērtīgs katram, kurš tic un saprot, ka notikumi mūsu dzīvēs ir tādi kā ir, gan labi, gan ne tik labi, pateicoties mūsu pašu enerģētikai (par šo vari vairāk izlasīt ŠEIT).

Pirmajā nodarbībā uzzināsim un izpratīsim, kā ikdienā konstatēt gan sev, gan apkārtējiem cilvēkiem, kurās čakrās, jeb enerģētiskajos centros enerģijas ir par daudz, kuros par un ko darīt lietas labā. Šī nodarbība būs gan sākums visam ciklam, gan arī ļoti interesants kā atsevišķs, patstāvīgs vebinārs. Runāsim par enerģijām, par to kā notikumi ”spoguļojas” mūsu dzīvēs un kā šīs enerģijas pašu spēkiem līdzsvarot un nedzīvot galējībās šajos jautājumos.

Vebināra cenā iekļauts: dalība vebināra tiešraidē + iespēja noskatīties vebināra ierakstu 1x + iespēja saņemt vebināra prezentāciju.
 
Katram vebināram tiek veikts un ir pieejams ieraksts, tādēļ, ja netiec uz tiešraides laiku, neraizējies – raksti Aijai uz ineses.vebinari@gmail.com un piesakies uz ierakstu.

16.novembrī sākam JAUNU VEBINĀRU CIKLU ”Čakru enerģijas līdzsvarošana” 

Lektore: Inese Prisjolkova

Pieteikuma forma
*
*
*
*

VEBINĀRS ”Čakru enerģijas līdzsvarošana”
Norises laiks: 16.novembris, plkst. 20:00-21:30
Lektore: INESE PRISJOLKOVA
Dalības maksa: EUR 15,00 (t.sk. PVN)
Norises vieta: tiešsaistē
Jautājumi vai papildu informācija: ineses.vebinari@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Tātad, lai pievienotos šim vebināram, aizpildi pieteikuma anketu un saņemsi apstiprinājumu dalībai un rēķinu dalības apmaksai. Vebināra dienā Tev plkst. 18:00 uz Tevis norādīto epastu pienāks apstiprinājums ar adresi, paroli un īsu, skaidru pamācību, kā pieslēgties.

VEBINĀRU KALENDĀRS:

1.VEBINĀRS: Čakru diagnostika – 16.novembris
2.VEBINĀRS: 1. čakras enerģijas līdzsvarošana – 7.decembris
3.VEBINĀRS: 2. čakras enerģijas līdzsvarošana – 21.decembris
4.VEBINĀRS: 3. čakras enerģijas līdzsvarošana – informācija sekos
5.VEBINĀRS: 4. čakras enerģijas līdzsvarošana – informācija sekos
6.VEBINĀRS: 5. čakras enerģijas līdzsvarošana – informācija sekos
7.VEBINĀRS: 6. čakras enerģijas līdzsvarošana – informācija sekos
8.VEBINĀRS: 7. čakras enerģijas līdzsvarošana – informācija sekos

Vebināra cenā iekļauts: dalība vebināra tiešraidē + iespēja noskatīties vebināra ierakstu 1x + iespēja saņemt vebināra prezentāciju

Atbildēt