girl-1208307_960_720
Enerģijas plūsmas harmonizējošā masāža

Enerģijas plūsmas harmonizējoša masāža

Autore: Inese Prisjolkova

Tā nav tradicionāla masāža. Nu, pirmkārt – nav jānoģērbjas. Es apguļos uz kušetes ar visām drēbēm un ļaujos. Vēl man izskrien galvai cauri doma, ka pirmo reizi es Pavasara studijas telpās guļu.
Un nākamā brīdī mani ir pārņēmis MIERS.

Elīna sēž man aiz galvas un ir uzlikusi rokas maniem augšdelmiem. Mūsu enerģijas savienojas un viņa burtiskā nozīmē RADA MIERU.

Man ir bijusi ļoti pilna diena. Vēl tikko kā šai pašā telpā notikusi saruna par idejām un projektiem, ko tālāk darīsim, un te šis dziedinošais miers.

Jautāju – ko viņa dara. Elīna saka, ka šobrīd palīdz ķermenim nonākt dabiskā miera stāvoklī, jo tad, kad viss saspringums ir dabūts ārā, tad ķermenis dabiski sāk atjaunoties, līdzsvarot enerģijas, izlīdzināt tās tur, kur ir radušies robi vai energobloki.
Ārēji tas izskatās kā Elīnas roku tāda kā smalka vibrācija vai varbūt netverama manis pavilkšana uz augšu, leju vai sāniem.

Ja es nebūtu apņēmusies aprakstīt savas sajūtas, visticamāk es jau gulētu vai būtu tai bezgala patīkamajā ALFA stāvoklī, kad it kā visu dzirdi, bet esi kaut kur dziļi sevī. Vienu brīdi tomēr atslēdzos un aizmirstu par vērošanu.

Pa to laiku Elīna ir uzlikusi rokas man uz gurnu kauliem un jau drusku stiprāk mani vibrina. Jautā, vai man šajā rajonā ir bijušas kādas operācijas. Saku, ka dēliņš piedzima ar ķeizargriezienu. Viņa tikai vibrina un vibrina. Un tikai tad, kad jau jautāšu, viņa man izstāstīs, ka gurni negrib atbrīvoties. Ka iekšā ir kas līdzīgs “stienim”, kas neļauj gūt šo paļāvību un mieru.

Man izskrien tūkstotis domu cauri, kas varētu būt šis stienis. Un ienāk prātā stāsts par persiku un kaulu. Ka ārēji es tiešām esmu gan sievišķīga, gan mierīga, gan paļāvīga, gan maiga, bet iekšā man ir šis vīrišķais krampis, kurš, visticamāk, vēl arvien daudz vairāk kā dabiski būtu vajadzīgs.

Viņa tik vibrina un purina ar tādu smalku vibrāciju manus gurnu kaulus un tad pēc brītiņa ir pārgājusi uz pleciem. Tie ir paļāvīgi un dabiskā ķermeņa atbrīvošanās notiek pavisam ātri.

Saku, ka man sāp labais plecs. Viņa papurina un pavibrē un atbild, ka manam plecam nav ne vainas. Varbūt pārpūlēts, bet enerģētika plūst labi un tas sadziedēsies pats.

Pēc tam pārgājām pār galvu. Bija diezgan ilga galvas masāža, bet atkal jau jāsaka, ka lielu daļu es vienkārši biju tādā kā īpašā bezsvara stāvoklī, kuru Elīna sauc par “ķermeņa dabisko atbrīvošanos un dziedināšanos”.

No vienas puses – stunda man pagāja ļoti ātri, bet no otras – es jutu, ka ceļos jau pilnīgi cita. Mierīgāka, harmoniskāka un vieglāka.
Elīna līdzsvaro enerģiju, un tā notiek dziedināšanās.

Mana dziedināšanās un līdzsvarošanās vēl turpinās, bet ja Tu gribi izbaudīt šo pavisam īpašo masāžu ar dakteri Elīnu Švēdi, tad informāciju pievienojam zemāk, tepat aiz raksta.

Ir vērtīgi.

Ar mīļumu, Inese
_____________________________________________________________
Masāžās nodrošina: Ārste ar specializāciju Osteopātijā Elīna Švēde

1 masāžas seansa cena: 55,00 EUR (iesk. PVN)

1 masāžas seansa ilgums: 1 stunda

Norises vieta: Pavasara Studija, Antonijas ielā 4-1, Rīgā

Pieteikšanās un vairāk informācijas: pavasarastudija@gmail.com vai 29100714

Pieteikuma forma
*
*
*

Atbildēt