25:11
Čakru enerģijas līdzsvarošana

VEBINĀRS “CETURTĀS ČAKRAS enerģijas līdzsvarošana” 25/01

Ceturtā čakra jeb enerģijas centrs ir sirds mīlestības enerģija, kas visu mūsu dzīvi piepilda ar mīļumu, ar sajūtām, ar izpratni, atbrīvo no prāta un Ego radītās cīņas. Tā veicina paļāvību, optimismu, ļaušanos. Tieši šī čakra palīdz līdzsvaroties visām pārējām čakrām un enerģijai kopumā.

25. janvārī norisināsies Ineses vadītais seminārs, kas kā vienmēr būs ļoti praktisks un pašu dalībnieku darbošanās piepildīts. Ja Tevi interesē šīs, 4. čakras enerģijas sakārtošana – droši pievienojies!

Visas iepriekšējās nodarbības nedos neko, ja cilvēks neiemācās iemīlēt un mīlēt sevi. Ja sevi nemīl, tad var censties mīlēt visu citu, cik vien grib, taču nav iespējams. Tikai tad, kad iemīli sevi, spēj mīlēt savus tuvākos un ar laiku – visu pasauli.

Kā iemīlēt sevi, kā atšķirt to no egocentrisma, kā ar mīļumu sākt izturēties pret sevi, citiem cilvēkiem un dzīvi – to visu trenēsimies un praktizēsim šajā nodarbībā.

Vēl šajā nodarbībā lielu akcentu liksim uz došanas un ņemšanas funkciju sakārtošanu. Parasti mums ļoti patīk dot, ne tik vienkārši ir saņemt. Tad par to arī runāsim – kā iemācīties pieņemt, saņemt un ņemt, kā iemācīties palūgt, lai iedod. Bez ņemšanas došana ir tikai puse no mijiedarbības mākslas.

____________________________________________________

VEBINĀRU KALENDĀRS:

1.VEBINĀRS: Enerģijas testēšana un diagnosticēšana visām 7 čakrām – 16.novembris
2.VEBINĀRS: 1. čakras enerģijas līdzsvarošana – 7.decembris
3.VEBINĀRS: 2. čakras enerģijas līdzsvarošana – 21.decembris
4.VEBINĀRS: 3. čakras enerģijas līdzsvarošana – 11.janvāris
5.VEBINĀRS: 4. čakras enerģijas līdzsvarošana – 25.janvāris
6.VEBINĀRS: 5. čakras enerģijas līdzsvarošana – 8.februāris
7.VEBINĀRS: 6. čakras enerģijas līdzsvarošana – 22.februāris
8.VEBINĀRS: 7. čakras enerģijas līdzsvarošana – 7.marts

VEBINĀRS ”CETURTĀS ČAKRAS enerģijas līdzsvarošana
Lektore: INESE PRISJOLKOVA
Dalības maksa: EUR 15,00 (t.sk. PVN)
Norises laiks: 25.janvāris no plkst. 20:00-21:30
Norises vieta: tiešsaistē
Kontakti: ineses.vebinari@gmail.com, 29100714
 
Tātad, lai pievienotos šim vebināram, aizpildi pieteikuma anketu un saņemsi apstiprinājumu dalībai un rēķinu dalības apmaksai. Vebināra dienā Tev plkst. 18:00 uz Tevis norādīto epastu pienāks apstiprinājums ar adresi, paroli un īsu, skaidru pamācību, kā pieslēgties.
 
Vebināra cenā iekļauts: dalība vebināra tiešraidē + iespēja noskatīties vebināra ierakstu 1x + iespēja saņemt vebināra prezentāciju.
 
Katram vebināram tiek veikts un ir pieejams ieraksts, tādēļ, ja netiec uz tiešraides laiku, neraizējies – raksti Aijai uz ineses.vebinari@gmail.com un piesakies uz ierakstu.
Pavasara studijas tuvāko pasākumu kalendārs:
http://www.pavasarastudija.lv/pasakumu-kalendars/
Pieteikuma forma
*
*
*

 

Atbildēt