zhenstvennost-pochemu-eto-tak-vazhno-1 copy
Dzīves praktiķu skola

VITAS SANES SEMINĀRU CIKLS “IEPAZĪSTI SEVI UN DZĪVO HARMONIJĀ” turpinās!

VITAS SANES “DZĪVES PRAKTIĶU SKOLĀ”  DPS SC1:
SEMINĀRU CIKLS “IEPAZĪSTI SEVI UN DZĪVO HARMONIJĀ”

sākot no 27. oktobra!

 9 semināri

Mīļas meitenes, sievietes, dāmas!

Vai jums ir bijusi tāda sajūta, ka mēs visu laiku tikai plānojam un gatavojamies dzīvot, dodam sev solījumus sākt dzīvot un lidot pilnā sparā ar 1.janvāri, jaunu nedēļu, jaunu mēness fāzi, šeit var ierakstīt arī jūsu versiju…

Mēs mierinām sevi ar sev dotiem solījumiem, ka tūlīt pabeigsim skolu/augstskolu, satiksim īsto vīrieti, apprecēsimies, vīrs sāks pelnīt vairāk/atradīs darbu, bērni paaugsies/ies uz skolu/pabeigs skolu un tad! mēs tiešām sāksim darīt visu, ko vēlamies!
Skan pazīstami, vai ne?

Tā ir mūsu gadsimta vislielākā problēma, ka cilvēks kļūst dezorientēts milzu informācijas daudzumā, neskaitāmās iespējās un variantos, nesamērīgās prasībās pret personību, nepieciešamībā dzīvot pēc noteiktiem standartiem un visu laiku atrasties gatavībā darīt to, ko no mums sagaida kāds cits, vecāki, bērni, draugi, darba devēji, kolēģi…

Kas notiks, ja nedarāt vai nedarīsiet kaut vienu no šim lietām: nerādīsiet facebookā, draugos vai tviterī savu aizraujošo dzīvi, nevilksiet tikai trendīgas un gaumīgas drēbes, nepirksiet jaunu telefonu, tiklīdz tas parādās veikalos, pat ja vecais vēl darbojas un apmierina, un 50-80 % no tā funkcijām neesat lietojuši un arī diez vai kādreiz lietosiet, nedemonstrēsiet savu slaido figūru…? Un šo sarakstu var turpināt ilgi, vai ne?

Iedomājamies, ja mēs visu to nedarām, bet redzam, ka to veiksmīgi dara citi, kā mēs parasti jūtamies? Vai mēs jūtamies atstumti? Vai varbūt, ka mums nav tiesību kaut ko gribēt vairāk un vēlēties ko labāku, par to kas mums jau ir, pat ja tas ir tukšums sirdī un regulāras galvas sāpes no pārslodzēm?

VAI JŪS ZINĀT, KĀ VISPĀR RODAS PĀRSLODZE?

Mūsu modernajā, mūsdienīgā dzīvē, kur CILVĒKAM palīgā ir izdomātas un pieejamas 1 000 000 000 lietas, kas it kā atvieglo mūsu dzīvi, kāpēc tad nekļūst vieglāk?

Mēs nogurstam bieži vien ne no daudzuma un apjoma, ko darām, mēs nogurstam tādēļ, ka mēģinām darīt vienlaicīgi ar vienādu atdevi un saspringumu 100 lietas reizē. Ka nemākam salikt prioritātes un pat atšķirt, ko vēlamies paši no tā, kas vienkārši nejauši ienācis mūsu dzīvē kādas sakritības dēļ, un tad mēs to velkam sev līdzi, kā vecu čemodānu bez roktura – „Izmest žēl un grūti nest”…
Bieži vien mēs vienkārši nespējam atšķirt lietas, kuras ir svarīgas mums un kuras ne, kuras atnes īsto labumu mūsu dzīvē un kuras atņem mūsu laiku un enerģiju, bet pretī nedod neko.

Vai Jūs zināt, kas esat, bez tituliem, amatiem, kas tieši jūs interesē un aizrauj, un kas varbūt bija vajadzīgs mūsu vecākiem vai citiem tuviem un ne tik ļoti tuviem cilvēkiem? Vai mēs pazīstam sevi, vai zinām, kādas mēs esam? Vai mēs dzirdam sevi? Vai mēs vispār veltām tam laiku?

Mēs no agras bērnības mācāmies, kā būt par kaut ko citu, kas mēs neesam un varbūt arī nekad nebūsim.
Tāpat kā stipram kokam ir vajadzīgas spēcīgas saknes un tās nekad nevarēs dabūt spēku un barību no citu augu saknēm, pat tiem, kuri tuvumā. Tāpat arī cilvēkam  ir vajadzīga spēcīga saikne ar savu dabu un būtību, ar savu iekšējo struktūru un saturu, būt harmonijā un pilnīgā saprašanā ar savām vajadzībām un precīzi zināt, kas mums nāk par labu un kas mums kaitē.

Lai nerastos situācija, kurā mēs esam un dzīvojam kā koks, kurš ir atrauts no savām saknēm un lēnām iznīkst, lai mēs neparazitētu uz citiem cilvēkiem, izgāžot uz viņiem savu neapmierinātību, dusmas, aizvainojumu, lai mums neskaustu citu veiksme, laimē, veselība un labais izskats, mums atliek tikai viens īstais ceļš kā to panākt – BŪT PAR TO CILVĒKU, KAS MĒS ESAM. Kļūt par savu pašu labāko versiju, būt neapšaubāmi unikālām, skaistām, veiksmīgām, pēc mūsu mēroga un pēc mūsu pašu receptes.

KĀ TO PANĀKT?

ATBILDE ir neticami vienkārša – Visu mūsu dzīvē nosaka IZVĒLE.

Izvēle, ko mēs darām un ko nedarām, kam veltām laiku un kam ne. Savukārt šo izvēli ir iespējams pareizi pielietot tikai tad, kad mēs iemācīsimies saprast sevi un nodrošināt sevi ar visu, kas mums ir nepieciešams, kas padara mūsu dzīvi labāku, pilnīgāku, veiksmīgāku un laimīgāku, un beidzot SĀKT DZĪVOT PA ĪSTAM!

Nav svarīgi, vai Tev tagad it 15, 25, 40 vai 65 gadi… Sākt dzīvot uz pilnu klapi nekad nav par agru vai par vēlu! Nāciet un pamēģiniet sākt tā dzīvot kopa ar mums un mūsu Dzīves Praktiķu skolas atbalstu!

KO MĒS ŠEIT DARĪSIM:

Mēs īsā laika periodā apgūsim labākas metodes, kā stādāt ar sevi un kā pašiem, bez arējas palīdzības, savest sevī kartībā. Ka tikt pāri normālam dzīves krīzes fāzēm, jo cik zināms izmaiņu bez krīzes nemēdz būt. Mēs izskatīsim visas cilvēkam un it īpaši sievietēm svarīgākas dzīves jomas un jautājumus, praktiski apgūsim metodes, kuras Jums palīdzes sākt dzirdēt savu iekšējo balsi, savu iekšējo būtību un sekot tai.

Viss ir Tavās, skaistās sievietes, rokās, paņem tās mīlestību un sapratni par sevi un apkārtējo Pasauli, jo, cik ir zināms, nav lietas stiprākas par to…

KO MĒS ŠEIT NOTEIKTI NEDARĪSIM:

Mēs netērēsim laiku garām sarunām uz abstraktām tēmām, kuras Jums nedos praktiskus dzīves rezultātus.
Mēs nerunāsim par tehnikām, ar kurām Jūs varēsiet manipulēt ar citiem cilvēkiem, jo tas ir strupceļš. Tikai brīvs cilvēks spēj pieņemt pamatotus un veselīgus risinājumus, un mēs vēlamies būt brīvi paši, kā arī dot šo brīvību ”būt par sevi” apkārtējiem cilvēkiem.

Mēs nerunāsim par problēmām un grūtībām, jo tās ir vienkārši sekas mūsu atrautībai no mūsu pašu saknēm. Visas citas situācijas, kuras izdara kādu spiedienu uz mums, mēs nosauksim tās par izaicinājumiem vai uzdevumiem, kurus mēs mācīsimies atrisināt vai vienkārši palaist nost no mūsu dzīves.

SKAN AIZRAUJOŠI, VAI NE?

Jūs noticēsiet, cik viegli tas ir sasniedzams, bet tikai tad, ja šodien pieņemsiet lēmumu parūpēties par sevi pa īstam, uzņemsieties atbildību par savu dzīvi un laimi, un sāksiet darīt to, kas virzīs Jūs uz šo rezultātu, lai kas tas nebūtu.

Novēlu jums laimi un dzīvesprieku!

Jūsu Vita

Kursa semināru programma:

I BLOKS: ES un „Iepazīsti sevi”
27. oktobrī seminārs & prakse – Pašuztvere un pašvērtējums un cik tās atbilst realitātei
10. novembrī seminārs & prakse – Pašsajūta un veselība, stāsts par cilvēka resursiem un kā justies formā visu laiku

II BLOKS: ES UN ĀRĒJĀ PASAULE jeb „Apgūsti veiksmīgas komunikācijas pamatus”
1. decembrī seminārs & izkārtojumi – 4 galvenie dzīves dārgumi, mūsu pieeja dzīvei, kura veido mūsu personību un spēju komunicēt ar ārējo pasauli
5. janvārī seminārs & prakse – Apgūstam veiksmīgas komunikācijas pamatus

III BLOKS: ES UN MANI REZULTĀTI jeb „Apmierini savas vēlmes!”
2.februārī seminārs & prakse – Mērķi un rezultāti: Kādēļ bieži vien tie nepiepildās un kā pareizi tos izvirzīt un sasniegt
16. februārī seminārs & izkārtojumi – Mērķi un rezultāti 2: apgūstam efektīgas metodes, ka nonākt no idejas līdz panākumiem.

IV BLOKS: VIRIETIS SIEVIEŠU DZĪVĒ jeb „Esi laimīga attiecībās ar vīrieti!”

2. mart seminārs & prakse – praktizēsim, lai saņemtu dziļāko sapratni par sevi attiecībās ar vīrieti un par vīriešu dabu, dziļāko motivāciju un praktisku pieeju. Arī atklāsim noslēpumu par to, ko nestāsta tie visi neskaitāmi daudzie raksti un pamācības par veiksmīgu attiecību veidošanu.
16.martā seminārs & prakse – kāpēc pašsaprotamas lietas mums nenotiek pašas par sevi un kas mums trūkst, lai būtu laimīgi attiecībās ar pretējo dzimumu? Uzzināsim un turpmāk pielietosim zināšanas, kuras uzlabos mūsu attiecības ar pretējo dzimumu.

30.martā seminārs & izkārtojumi – rezumējošā nodarbība.

Autore un Lektore: VITA SANE

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Antonijas ielā 4-1 (pirmais stāvs pa labi) no plkst. 12:00-15:00 (3 semināri ar izkārtojumiem garāki, apmēram 5-8h).

Dalības maksa: 1.,2.,4.,5.,7.,8. semināra cena ir EUR 35 un 3.,6.,9. semināra cena ir EUR 55.

Pieteikuma forma
*
*
*
*

Atbildēt