NOMETNE

Nometnes 3. dienas saldā un radošā ekskursija

Autors: SANTA LĪVZINIECE

Katrā nometnē cenšamies maksimāli izmantot tieši to, ko sniedz un piedāvā nometnes mājvieta un tās tuvākā apkārtne. Esam devušās īsākos un garākos pārgājienos, braukušas ar kuģīti pa Daugavu, peldējušās Jumurdas ezera āliņģī, un vēl un vēl un vēl…

Arī šoreiz turēsimies pie šīs vecās, labās tradīcijas! Pavisam netālu no viesu nama “Ievu līcis” dzīvo un saimnieko divi brīnišķīgi cilvēki – bitenieks un keramiķe, kas visā Latvijā plaši pazīstami ar “segvārdiem” “Daugmales bišu Jānis” un “Pampāļu podu darbnīcas saimniece” :).

Iespēju paviesoties viņu saimniecībā nu nekādi nevarējām laist garām!

Šo ciemošanos esam ieplānojušas trešajā nometnes dienas (19. maija) rīta pusē.

Daugmales bišu Jāņa pārziņā ir ap 300 bišu saimju! Saimniecības medus vairākkārt ir bijis atzītākais medus Latvijas konkursos, bet viņa bišu maize ieguvusi arī augstu starptautisku novērtējumu. “Pampāļu podu” darbnīcā saimnieko Jāņa dzīvesbiedre Linda.

Ciemošanās laikā, neatkarīgi no laika apstākļiem, “iesim bitēs” un būs iespēja pagaršot medu tieši no kāres stropā. Protams, varēsim pieēst pilnu vēderu medus kārumiem un Jānis mūs cienās arī ar medus enerģijas un mīlas dzērienu! :) Pēc tam kopīgi, saimnieka vadībā, liesim sveces, klausīsimies aizraujošus stāstus par bišu dzīvi un degustēsim dažādas medus šķirnes.

Apmeklēsim arī keramikas darbnīcu, vērosim podu veidošanas demonstrējumu un katrai no mums būs iespēja arī izgatavot savu, īpašo laimes pogu!

Uz tikšanos nometnē!

________________________________________________________________

Pieteikšanās, reģistrācijas un nometnes dalības maksas samaksas kārtība:

  • Ja vēlies pieteikties nometnei, lūdzu nosūti e-pastu uz adresi pavasarastudijasnometne@gmail.com vai zvani pa tālruni 28361100 (Santa).
  • Atbildes e-pastā saņemsi „Dalībnieces pieteikuma anketu”.
  • Anketā lūdzu norādi, kāda tipa guļvietu (tātad – arī dalības maksas apmēru) izvēlies.
  • Anketā ir aile „Īpašas piezīmes”. Ja vēlies dzīvot kopā vienā istabiņā ar kādu konkrētu cilvēku, lūdzu norādi šī cilvēka vārdu šajā ailē. Šajā ailē lūgums sniegt arī jebkuru citu informāciju, kuru tavuprāt organizatoriem būtu svarīgi zināt.
  • Pēc anketas nosūtīšanas saņemsi rezervācijas rēķinu 50% apmērā no izvēlētās dalības maksas. Šis rēķins jāapmaksā 2 nedēļu laikā no saņemšanas datuma.
  • Pēc rezervācijas rēķina apmaksas saņemsi gala rēķinu, kura samaksas termiņš savukārt ir 2019. gada 6. maijs.
  • Ja tomēr nevarēsi ierasties nometnē un par neierašanos informēsi organizatorus līdz 2019. gada 1. maijam, tad iemaksāto summu varēsi izmantot Ineses vadīto semināru apmeklēšanai Pavasara studijā vai grāmatu un disku iegādei līdz 2019. gada 30. decembrim.
  • Informējot par neierašanos pēc 2019. gada 1. maija, iemaksātā summa nav atgūstama. Dalībniece drīkst apmaksāto vietu pārdot vai uzdāvināt citai!

Atbildēt