Grozs

Žurnāls

Žurnāls “Kā darītu Mīlestība” Nr.5

Ir pagājis gads, kopš saules gaismu ieraudzīja pirmais žurnāla “Kā darītu Mīlestība” numurs – to nosvinējām 25. jūlijā ar brīnišķīgu atvēršanas pasākumu Koka Rīgā.
Šobrīd varam priecāties par padarīto un to, ka Mīlestības kļuvis daudz vairāk. Jau pieci žurnāla numuri. Un šobrīd jau piektais Žurnāla “Kā darītu Mīlestība”numurs dodas pie saviem lasītājiem.

Šo žurnāla numuru veltām LATVIETĪBAI – latviskajām vērtībām, spēkam, rituāliem, latviskajai dzīvesziņai un apziņai, lai mēs visi kopā un katrs atsevišķi stiprinātu savu sazemēšanos un savu latvietību, lai sajustos stipri un vareni savā mājā un savā dzīvē.

Tajā varēsiet lasīt interviju ar fantastisku meiteni, grupas Rāmi Riti vadītāju Inesi Kozuliņu. Viņa vada dainu meditācijas. Kad viņa runā vai dzied, tiešām ir sajūta, ka pasaule kļūst tīrāka, skaistāka un dievišķāka.

Par to, kā piepildīt savu sapni, lasiet intervijā ar Eviju Birk­mani, kura radījusi Sajūtu lādi pašā Tukuma centrā.

Šo žurnāla numuru veidojot, esam iepazinušās ar fantastiski enerģisku sievieti Agritu Grosbarti. Agrita ir psiholoģe un stila eksperte, tādēļ viņas atziņas par sievietes tēlu ir ārkārtīgi precīzas un iedvesmojošas. Šajā žurnāla numurā esam satikušas sievietes, kas kopā ar Agritu analizēja savu ģērbšanās stilu un pat ļāvās stila pārvērtībām.

Žurnālā ir divas brīnišķīgas intervijas ar ārkārtīgi interesantiem vīriešiem – astrologu Andri Raču, par dzīvi, vērtībām, partner­­attiecībām un attiecībām kopumā, arī par astroloģiju un psiholoģiju.
Otra intervija ar pirtnieku un ārkārtīgi erudītu cilvēku Ervīnu Lenšu – par latvisko dzīvesziņu.

Šoreiz rubrikā Latvieši ceļo, skaties bildes un lasi Karīnas Šestakovas stāstu un sajūtas par ceļojumu uz ASV. Varbūt šoreiz Amerika apskatīta no cita skatupunkta.

Skaistumkopšanas lappusītē kosmetoloģe Aija Zirdziņa stāsta, kā palīdzēt ādai būt ziedošai.

Kā katrā žurnālā, arī šoreiz mēs gribam Tev izstāstīt par latviešiem ārzemēs. Šoreiz tā būs Santa Eglīte, kura nu jau desmit gadu ar ģimeni dzīvo Dānijā, ir izveidojusi savu koučinga kompāniju, uzrakstījusi grāmatu un iedvesmo sievietes visā pasaulē.

Gardumu un garšīgas dzīves lappusē Iveta Galēja dalās ar savām receptēm. Šoreiz žurnāla karalienes būs jāņogas, upenes un latviešu populārākie garšaugi, no kuriem Iveta pagatavo ārkārtīgi interesantas un vertīgas lietas.

Savukārt žurnāla noslēguma lapās kā allaž mūs smīdina mākslinieks Imants Liepiņš un par horoskopiem stāsta Inita Briede.

Un, kā jau ierasts, vāka gleznas autore atkal ir lieliskā latviešu māksliniece Signe Vanadziņa, ar savu brīnišķīgo gleznu “Atvasara”.

Mīļo lasītāj! Mēs Tev novēlam šo žurnāla numuru baudīt lapu pa lapai, stāstu pa stāstam, bildi pēc bildes. Ar mīļumu un prieku. Tieši tā, kā mēs to ar mīlestību esam radījušas.

Inese un Ginta

Žurnālu un žurnāla komplektus variet iegādāties Jāņa Rozes un Zvaigzne grāmatnīcās, abonēt Latvijas Pastā, Preses servisa tirdzniecības vietās, Pavasara studijas interneta veikalā

Atbildēt