autors6
Informācija par tuvākajiem notikumiem

Laimes terapijas SEMINĀRS “Es esmu savas dzīves autors” – ar ko sākt? 16/09

Laimes terapija ir laiks no brīža, kad izlem būt laimīga un mīlestības piepildīta, līdz brīdim, kad tiešām esi laimīga. Kad vari sakārtot savu dzīvi jomu pa jomai tādu, kādu tiešām to gribi. Kad vari savu dzīvi baudīt. Kad izbaudi gan paisumus, gan bēgumus, gan kāpumus, gan kritumus, gan veiksmes, gan neveiksmes. Kad proti priecāties par visu, ko dzīve sniedz pretim un saproti, ka tā ir Tava dzīve, atbilstoši tam, kādu to pati esi izveidojusi. Kad apzinies, ka visi notikumi ir tādi, kāda ir Tava iekšējā enerģētika. Kad saproti Visuma kārtību un dzīvo saskaņā ar to.

Laimes terapijas nodarbības vada Inese Prisjolkova – laimes terapijas autore, grāmatu “Ieelpo laimi un mīlestību“, “Ieelpo laimi un mīlestību 2“, “Mana laimes dienasgrāmata“, “Audzēt Mīlestību“, “Domu pērlītes” un “Septiņas saules” autore un Pavasara studijas vadītāja.

Ja arī Tu vēlies sakārtot savu dzīvi, jomu pa jomai, aicinām Tevi uz Laimes terapijas semināriem!

Nodarbības notiek klātienes grupās  regulāri, reizi divās nedēļās vai reizi mēnesī, un katrā nodarbībā aplūko vienu tēmu, ilgākā laika posmā secīgi apgūstot visu Laimes terapijas tēmu klāstu.
Katrai dalībniecei nodarbībā ir iespēja dalīties savā pieredzē, uzdot sev aktuālus jautājumus un kopā ar Inesi un pārējām grupas dalībniecēm meklēt uz tiem atbildes.

Seminārs: ES ESMU SAVAS DZĪVES AUTORS ir teorētiski praktisks apmācību treniņš, kurā izmantotās metodes un pozitīvās pieredzes apkopojums palīdz vienā dienā nomainīt attieksmi un pieņemt pozīciju „es lemju”, „es izvēlos”, „es varu”, „es daru”……tā, kā saka mana sirds.

“Jau kopš bērnības mēs zinām, kā būt labām meitenēm, mēs zinām, kā būt perfektām, mēs zinām, kā būt pareizām, mēs sevi kritizējam un pātagojam, mēs sevi izdzenam, lai tikai uzvarētu kādā konkurences cīņā, lai mūs novērtētu vīrietis, cita sieviete, mamma, vīramāte, bērni, priekšnieki, kolēģi, konkurentes  un daudzi citi cilvēki.

Un pēc tam mēs pēkšņi attopamies, ka esam nodarījušas sev pāri un tagad mūsu Ego kliedz pēc atpūtas. Un tad katra pēc savām iespējām metamies  otrā grāvī – ņemam atvaļinājumu un braucam uz siltām zemēm sauli sasmelties, ejam uz SPA procedūrām  un masāžām, lasām grāmatas un žurnālus par to, kā relaksēties, beigu beigās iedzīvojoties vainas apziņā, jo pa šo laiku nespējam būt pietiekami labas meitas, mātes, sievas vai draudzenes.

Bet varbūt ir iespējams to visu līdzsvarot?

Atļaut sev būt nevis pareizai un perfektai, bet vienkārši laimīgai. Un piedevām nejusties par to vainīgai”.
/Inese Prisjolkova “Ieelpo laimi un mīlestību”/

___________________________________________________________________________________________

Lektore: INESE PRISJOLKOVA
Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)
Norises vieta: Rīgā, Lāčplēša ielā 22, 2.stāvā ar uzrakstu EL Skaistuma Studija
Norises laiks: pirmdiena 16. septembris, plkst. 18:00-20:30
Jautājumi vai papildu informācija: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Pieteikšanās forma:

Pieteikuma forma
*
*
*
*

Atbildēt