Grozs

Raksti

Pavasara Studijai 10 gadi!!!

Mums šodien lieli svētki. PAVASARA STUDIJAI 10 gadi.

Interesantākais, ka es būtu par šo datumu aizmirsusi, ja vien vakar vīrs un bērni mani nebūtu sveikuši ar šodienas jubileju.

Tas sākās toreiz – pilnīgā krīzē, 2009.gadā. Nebija naudas, sabiedrībā bija daudz ļoti satrauktu un arī nelaimigu cilvēku un es padomāju, ka varbūt varu kaut kā iekustināt kādu daļu cilvēku uz gaišām domām un mīlestību.

Es pati tai laikā biju tikko precējusies. Mana dzīve bija pilna laika medusmēnesis un es tik ļoti gribēju ar šo prasmi “būt laimīgai” dalīties.

Ir pagājuši 10 gadi. Mani skaistākie un laimīgākie gadi (īstenībā 11, jo tad es satiku Tomu). Katrā ziņā mani jaudīgākie, varbūt vērtīgākie, arī interesantākie. Pilnīgi noteikti visapzinātākie.

Ko es gribētu uz priekšu?

Sev – tādu pat ģimenes laimi, mīlestību un saticību, enerģiju, spēju darboties un atpūsties, būt noderīgai un uzklausītai, būt sievišķīgai, maigai, veiksmīgai un jaudīgai vienlaikus. Un vēl es sev vēlētu veselību. Tas man pēdējā laikā klibo visvairāk.

Tev – es vēlētu apzināties, ka esi savas dzīves saimniece un Tu un tikai Tu pati radi visu, kas Tavā dzīvē notiek. Tieši šī apzināšanās ir spēks. Jo, kad to zini, visu pārējo var iemācīties un izdarīt.

Pavasara studijai es vēlu brīnišķīgus cilvēkus gan iekšiņā, gan āriņā. Esmu bezgala pateicīga savām tuvākām un tālākām kolēģēm, ar kurām plec pie pleca esam kopā jau gadiem.

Un sabiedrībai es vēlu pēc iespējas vairāk vairot gaismu un mīlestību. Es patiešām uzskatu, ka nevis naudas mums kā jaunai valstij trūkst, bet…mīlestības. Un nevis katrā cilvēkā, bet sistēmās ļoti, ļoti trūkst mīlestības. Tieši cilvēkmīlestības. Arī izpratnes. Arī zināšanu par visām šīm lietām, ko te runājam.

Vairosim to!

Mīļie!!!! DAUDZ LAIMES DZIMŠANAS DIENĀ!

Mīļoju jūs visus!

Atbildēt