Grozs

VIŅŠ+VIŅA.

Skaista atsauksme par VIŅŠ+VIŅA

”Gribu padalīties savā laimē un atklāsmēs gadu pēc semināru kursa ”viņš un viņa” pie Ineses. Es kursam pieteicos, jo tas ko par to lasīju mani ļoti uzrunāja. Saskatīju iespēju uzlabot savu dzīvi un attiecības. Nu jā, un protams, arī tādēļ, ka Ineses pasniegšanas un domāšanas veids man ir ļoti tuvs un mīļš, tāds saprotams priekš manis.

Ar draugu uz to laiku bijām kopā pusotru gadu un mūsu attiecības bija mīļas un labas, bet es visu laiku baidījos. Baidījos, ka izdarīšu ko ne tā un viņš mani pametīs, ka sastrīdēsimies, ka viņš sāks mani krāpt. Tam nebija nekāda man zināma vai aptverama pamata, tomēr es biju pastāvīgās bailēs. Ļoti iespējams, ka šīs bailes bija viesusi apkārtējā vide, citas pieredzes, draugu laulības.

Es jutu kā viņš reizēm jūt manu saspringumu un neko neteiktdams aizgriezās un devās savās darīšanās. Pēc tam atgriezās, bet viņš vienmēr takā aizvērās. Man patika viņu vienmēr sagaidīt pie durvīm un apskaut, bet viņš vienmēr tik ļoti sasprindzinājās, dažreiz ko uzrūca. Tādu piemēru bija daudz. Bet es zināju ka esam ļoti saderīgi un ka viņš ir lielisks, bet patiesi un no sirds gribēju lai mums izdodas.

Izlasīdama kārtējo skaisto atziņu, kas teica, ka ”attiecības ir darbs”, sapratu, ka tikai baidos, bet nedaru, nerisinu, nemeklēju atbildes un pieteicos kursam.

Šobrīd mūsu attiecības ir tik mīļas kādas tās pat sākumā nebija. Bet tas ir tāpēc, ka dodu viņam brīvību, ļauju (un dažkārt gudri uz to uzvilinu) viņam darīt fiziski smagus vai grūtus darbus, es viņu palutinu kādreiz ar ko īpašu gan pie vakariņu galda, gan aiz aizslēgtām durvīm. Un kaut kā tajā mijiedarbībā esam viens otru tik ļoti sajutuši, ka man vairs pat prātā nenāk ne bailes, ne raizes.

Šajā kursā es sapratu vairākas nozīmīgas lietas. Ka vīrietis ir gatavs dot, ja viņam to ļauj. Ka vīrieti var iedvesmot, ja zina kā. Ka sieviete viņam ir svarīga, un ka bez viņas viņš aizietu bojā. Nu daudzin daudz lietu. Arī daloties lekcijās klātienē ar meitenēm par aktuālo ikdienā, secinājām, ka mainot mazas lietas mainās lieli notikumi.

Bet pats galvenais ar ko vēlos dalīties ir tas, ka vasarā draugs mani bildināja. Mēs bijām runājuši par kāzām, bet viņš vienmēr bija izteicies, ka neredz tam ”baigo jēgu”, tomēr, pēc viņa vārdiem, pārbijies līdz nāvei ka atteikšu, viņš brīnumskaistā vasaras vakarā mani bildināja un nākamvasar mums būs kāzas. Un es esmu vairāk kā pārliecināta, ka šī bildināšana bija mans nopelns, jo es ļoti apzināti un vērīgi mācījos un apgūto dažādi eksperimentējot ieviesu mūsu attiecībās.

Protams, ikdienā pastrīdamies, kādreiz noklausos ka mašīnu parkot jau nu man nepavisam nedrīkst dot, bet lielākajā daļā gadījumu kad tā notiek, viņš pēc brīža (kad ļauju viņam pabūt vienam) atnāk, apskauj un atvainojas. (Protams, to biežāk esmu sākusi darīt arī es, jo viņu tik ļoti jūtu, ka nespēju uz viņu dusmoties).

Tas ir to vērts – investēt savās attiecībās un saņemt pretī no tām to, par ko katra pati sapņojam.

Mīlestību vēlot, Ilze”

Šī ir atsauksme ko saņēmām gadu mijā par semināru ciklu VIŅŠ+VIŅA. Ilze atsūtīja mums šo atsauksmi ar piebildi ”noteikti publicējiet to, ja tā var kādu iedvesmot”. Ilzīt, sirsnīgs Tev paldies, ka padalījies ar mums savā laimē un mēs novēlam jums abiem brīnumskaistas kāzas un laimīgu laulību līdz mūža galam! 

 

Nākamā cikla “Viņš+Viņa” nodarbība ”Sievietes pašapziņa un sievišķības vērtība abiem” 30. oktobrī
Pieteikties vari ŠEIT

 

NODARBĪBU DATUMI:

30 kļūdas, kas grauj mūsu sievišķību – 13. novembris

Kā pieņem vīrieti (tādu, kāds viņš ir) un palīdzēt audzēt vīrišķību – 27. novembris

Mīlestības piepildītas attiecības – 11. decembris

Parunāsim par vīriešiem – 18. decembris

Mīlēšanās un seksualitāte – 8. janvāris 

 

Atbildēt