Cart

Tiešraides

Ineses Meistarklase “Brīnumu laiks” Facebook LIVE 6. decembris

“Ejam dziļāk!”

Ir divi periodi gadā, kad laiks ir dikti spēcīgs. Vasarā tas ir pa Jāņiem, kad vasaras saulgriežos tiekam uz devītā viļņa un varam izdarīt ļoti daudz ārēji spēcīgu un redzamu lietu. Un otrs tāds laiks ir tagad pirms Ziemassvētkiem, kad pa ziemas saulgriežiem varam piedzīvot dziļas iekšējās pārmaiņas, lai “tiktu jau nākamā līmenī”.

Viss ārējais ir iekšējā spogulis. To ko enerģētiski izdarām tagad, to vasarā varam ārēji piedzīvot. Ko sēsi to pļausi. Ko tagad iestādīsi, to pēc tam pieredzēsi.

Senču senči ir izmantojuši šo laiku īpašiem rituāliem un eneģiju sakārtošanām.

Es pati katru gadu ļoti izteikti izdzīvoju šo laiku ar…”gulētiešanu 19.novembrī”, mierīgu darbu pabeigšanu, pateicību, un uzskaņošanos dziļajā plānā ļoti lielai gaismai, kas ārēji nav redzama. Ar rituāliem. Ar enerģijas sakārtošanu un izlīdzināšanu.

NODARBĪBAS ILGUMS 1,5 – 2 stundas

IEPAZĪŠANĀS

Tiem, kas mani nezina, dažos vārdos izstāstīšu, kas esmu un ko ik dienas daru. Kas ir pats, pats, pats svarīgākais, kas šai dzīvē mums jāīsteno. Pie kādiem apstākļiem mums ir veiksme un spēka sajūta, un kuros brīžos to visu zaudējam.

PIEREDZE

Pastāstīšu kā es savu dzīvi kārtoju ar rituāliem, ar enerģijas pārbīdēm, ar attieksmes maiņu un ar dabas spēka palīdzību tieši ziemā (un arī vasarā).

TEORIJA

Kas pavisam īpašs notiek decembrī. Ar ko šis pirms saulgriežu un pašu saulgriežu laiks ir īpašs. Kā sagatavoties gada palaišanai un jaunā gada cikla sagaidīšanai. Kā to uzsākt, lai nākamais gads būtu jaudīgs, spēcīgs un veiksmīgs.

PRAKTISKAIS DARBS

Uztaisīsim praktisko darbu un došu virkni ar mājas darbiem, ko paveikt šai laikā.

Sagatavo, lūdzu, papīra lapu un rakstāmo.

MEDITĀCIJA

Katrā reizē LIVE formātā novadīšu meditāciju, lai ir iespēja līdzsvarot, dziedināt un sakārtot enerģētiku.

Atceries, ka pilnīgi viss ir atkarīgs no enerģētikas.

Visa pasaule spoguļo to, kas ir TEVĪ.

AFIRMĀCIJAS

Vai zināji, ka mūsu izturēšanās (un enerģētika) ir atkarīga no informācijas, kas glabājas mūsu zemapziņā?

Afirmācijas ir lielisks veids, kā apzināti piepildīt zemapziņu ar to informāciju, kas palīdz justies tā, kā to vēlamies.

Ieraksts būs pieejams līdz 31. janvārim

___________________________________________________________
Dalības maksa par 1 semināru 1,5-2h  ir EUR 15

PIETEIKŠANĀS FORMA
https://ej.uz/nxdh

Leave a Reply