Grozs

Dažādi

Konsultē astroloģe, psiholoģe, ārste-pediatre Inese Krēgere

Gribu jūs iepazīstināt ar atroloģi Inese Kregere, kura vēl plus tam ir ar ļoti pamatīgām divām specialitātēm – ārsts (pediatrs) un psihologs. Un atroloģe. Un pēta Jaunās vibrācijas.
(ak, cik ļoti man tas viss der un interesē).
Es viņai palūdzu uztaisīt savam bērnam astrokarti, lai zinātu, kā un kurā virzienā viņam palīdzēt attīstīties un uz ko likt uzsvaru (un ko tieši pieņemt kā viņa rakstura un būtības daļu, nemainot). Viņa uztaisīja mums ģimenes karti un vēl ieskicēja katram atsevišķi jaunā gada enerģijas un pavērsienus.
Vakar mēs atkal tikāmies un sarunājām kopā sadarboties (esam novadnieces un dzīvojam katra savā ezera pusē samērā netālu).
Tā nu izdomājām piedāvāt Ineses izstrādātas kartes
  • bērnam
  • ģimenei
  • pieaugušajiem attiecībā uz bērnu
  • arī māmiņai gaidībās.
Gan rakstiski, gan skype gan WhatsApp, gan klātienē (pie manis mājās Ragaciemā).
Būdama pediatre un psiholoģe Inese ļoti labi jūt bērnus un ģimenes. Izcili.
Tad nu, mīļie, vakar palūdzu Inesi uzrakstīt nākamam gadam īsu aprakstiņu un te nu nododu to jums.
>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<
Klāt gada nogale, dabā viss norimst, taču šis miers ir ar dziļu jēgu, jo tas ir miers pirms jauna cikla sākuma, spēku un resursu uzkrāšanas laiks, lai atkal tiektos pret gaismu, kas dod spēku. Bet spēks mums visiem būs nepieciešams, jo visi esam lielu notikumu un transformāciju priekšvakarā, kas iezīmēs lielas pārmaiņas ikviena dzīvē, un kādas tās tieši būs, to noteiks tas mums pieejamo resursu daudzums, kurus mēs atradīsim paši sevī, iepazīstot un sajūtot savas neierobežotās iespējas, kuras mums dotas kā dāvana, ienākot pa šīs dzīves vārtiem.
Šajā maģiskajā laikā pirms Ziemassvētkiem, kas ir brīnumu gaidīšanas laiks, ikviens var ieskatīties aiz priekškara, kas vērsies, ieejot jaunajā 2020. gadā.
Sākas laiks, kad nekas vairs nebūs tieši tāds, kāds bijis un mums visiem nāksies iemācīties dzīvot jaunajās enerģijās.
Šīs lugas prologs tiek izspēlēts jau šā gada nogalē, sākot ar 2.decembri, kad Visums mums sāk rādīt jaunās ceļazīmes, kuras palīdzēs virzīties pa 2020.gada ceļu. 2.decembrī liela un spēcīga planēta Jupiters maina savu zīmi un ieiet Mežāža sektorā, kur uzturēsies līdz 2020. gada 19. decembrim. Tas ir laiks, kad Jupiters, kas tiek dēvēts par „lielo labvēli”, bet pēc savas būtības ir ekspansijas, izaugsmes, pilnības un veiksmes planēta maina zīmi un no sev komfortablas zonas, kurā bieži vien deva iespējas notikt brīnumiem bez īpašas piepūles, dodas jaunu izaicinājumu meklējumos uz stabilo, konstruktīvo, konkrētas darbības prasošo Mežāža zīmi, lai dāvātu iespējas tiem, kas vēlas strādāt, kas ciena Laiku (savu un citu), kas vērsti uz izaugsmi un dara konkrētas, reālas lietas, lai to sasniegtu, kas rūpīgi plāno savu ceļu uz karjeras izaugsmi.
Darītāju laiks, kas nebaidās no krīzēm un grūtībām, grūtāk tiem, kas tikai sapņo, bet nepūlas šos sapņus realizēt. Tas būs laiks, kas prasīs ievērot robežas jebkurā dzīves sfērā, bet tās būs iespējams paplašināt, darot.
Savā ceļā pa Mežāzi, Jupiters iet pa Saturna pēdām, tādējādi dodot iespēju gan realizēties tiem mērķiem, kuru pamati ielikti pēdējos divos gados, gan radot šķēršļus, kuru pārvarēšanai nāksies pielikt daudzkārt lielāku enerģiju kā līdz šim – tieši kāda tipa izmaiņas mūs gaida, to nosaka katra individuālie resursi un attieksme pret pārmaiņām.
Šis ir pēdējais gads 20 gadu Jupitera Saturna ciklā pirms šīs abas lielās planētas 2020. gada decembra beigās tiksies Ūdensvīra zīmē un sāksies jauns 20 gadu cikls sabiedrības attīstības vēsturē, kas nesīs spēcīgas sociālas un ekonomiskas pārmaiņas, tās var apzīmēt ar jēdzienu ”Ūdensvīra laikmeta sākums”.
Nākamais gads nesīs veiksmi tiem, kas vēlas profesionāli realizēties, kas vēlas realizēt ilgtermiņa projektus, visiem tiem, kas līdz šim ir pielikuši lielus spēkus un pūliņus ceļā uz savu mērķi. Jupiters savā nākamā gada ceļā pa Mežāzi vairakkārt savienosies ar spēcīgu un transformējošu planētu Plutonu, kas liks pārskatīt mūsu dzīves plānus kopumā un meklēt resursus, lai spētu pielāgoties jaunajām enerģijām, kuras startēs 2020. gada 20. decembrī.
Pirmais lielais notikums no šīs kosmiskās izrādes notiks jau 2020. gada 12. janvārī, kad Plutons savā ceļā satiekot Satrunu šajā pašā Mežāža zīmē, iesāks jaunu 34 gadu ciklu, kas nes lielu pārmaiņu vilni – tas var nest kardinālas izmaiņas tuvākos gados pasaules ekonomiku monetārā sistēmā, ekoloģiskajā sfērā, kā arī valstu ģeopolitiskajos procesos, izmainot sabiedrību un tajā dominējošās ievirzes.
Gada laikā šos lielos astroloģiskos notikumus pavadīs daudz strauju un mazāku ciklu, taču galarezultātā nonāksim pie Jaunās pasaules durvīm, kuras atvērs astroloģiski notikumi 2020. gada Saulgriežos. Lielo pārmaiņu gads.
Gads būs izaicinājumu pilns un tas prasīs katram attīstīt savu potenciālu, krāt resursus, pārvarēt krīzes, mācīties un mērķtiecīgi darboties, tāpēc ikviens, kas iet apzinātu sevis izzināšanas ceļu, var ielikt lielu veiksmes potenciālu saviem nākamajiem dzīves gadiem.
______________________________________________________

INDIVIDUĀLĀS KONSULTĀCIJAS pie astroloģes Ineses Krēgeres

Par pieejamajiem konsultāciju laikiem uzzini, rakstot uz pavasarastudija@gmail.com!

SVARĪGI !!!
Konsultācijas notiek klātienē Ragaciemā, attālināti Skype vai WhatsApp (pēc klienta izvēles) un rakstiski.

Pēc konsultācijas laika apstiprināšanas tiek izsūtīts rēķins, kura apmaksas termiņš ir trīs dienas pirms konsultācijas.

IZCENOJUMI

Apraksts

Izcenojums (€)
Astroloģiskā konsultācija klātienē 1,5 h – vienas personas horoskopa izskatīšana 50 EUR
Rakstiska astroloģiska konsultācija – vienas personas horoskopa izskatīšana 50 EUR
Konkrētas vienas klienta interesējošas tēmas izskatīšana rakstiski, vai izmantojot citus komunikāciju veidus 20 EUR
Partnerattiecību horoskops (divu personu pilna horoskopa un saderības izskatīšana) 100 EUR
Vienas personas astroloģiskās kartes izskatīšana ar prognozi gadam 65 EUR
Ģimenes kompozīta kartes 75 EUR
Atbildes uz papildus jautājumiem Bez papildus samaksas

Atbildēt