Cart

Tuvākie notikumi

Seminārs ciklā Viņš+Viņa “Mīlēšanās un seksualitāte” 29.01.2020.

Nu tad mīļie par to seksuālo enerģiju, kādēļ gan tā mums ir vajadzīga.
Ap šo tēmu ir ļoti daudz mītu un daudz dažādu nezināšanu.
Pirmais mīts, ka seksuālā enerģija svarīga ir tikai jaunībā. Nē, tā nav. Seksuālā enerģija ir vajadzīga visa mūža garunā, jo tā ir tas iekšējais kurbulis, kas mūsos rada kaisli, kaismi, degsmi, motivāciju un iedvesmu (jo augstāk tā kāpj, jo to sauc jau citos vārdos), kas palīdz uzturēt interesi par dzīvi.

Otrkārt – tieši seksuālā enerģija mums ļauj audzēt sievišķību (un vīriešiem vīrišķību). Tieši tad, kad vīrietim krītas seksuālā enerģija, viņš ir kā pārēdies runcis, kurš neko negrib un nekam nevar saņemties. Tā ir galēja nevīrišķība. Un sievietēm – nevēlēšanās pucēties, būt skaistām, viegliņām, interesantām kaut pašām priekš sevis, – tas viss liecina, ka šīs enerģijas nav.

Treškārt – seksuālā enerģija ir tā pati, kas piepilda otro čakru – un šī enerģija atbild par naudu. Tātad, ja nav sazemējuma un seksuālās enerģijas, vienkārši ir ļoti grūti sakārtot finanšu plūsmu

Ceturtkārt – seksuālā enerģija ir pamatā harizmai.

Es šeit varētu rakstīt un rakstīt, cik svarīga enerģija šī ir mūsos un cik ļoti būtiski, lai protam to atjaunot un uzaudzēt jaudīgu, bet nu par to visu tad vairāk būs nodarbībā “Mīlēšanās un seksualitāte”, kurā runāsim par ļoti daudz praktiskām lietiņām tieši mīlēšanās un mīļošanās sakarā, bet arī par kopējo sievišķo enerģētiku kā tādu, lai vairotu tai skaitā seksuālo enerģiju.

Patiesībā mums visām, neatkarīgi no tā, kādā dzīves periodā esam, stress, dzīves steiga, ikdienas domas un saspringums, piekusums, nogurums, veselības stāvoklis utt. atsaucas uz mīlēšanās tēmu.
Parunāsim par mūsu juteklismu, par baudīšanu, par spēju noskaņoties uz savu seksuālo enerģiju.
Parunāsim par to, kā to vairot un līdzsvarot.
Parunāsim par to, cik svarīgi un veselīgi ir gribēt mīlēties, un ja negribam, tad – kas tā ir par zīmi mums un ko ķermenis caur to mums grib pateikt.
Parunāsim arī par to, cik pazīstam sevi kā sievieti. Cik pazīstam savu ķermeni. Cik jūtamies mīlētas un tieši KĀ mums patīk mīlēties. Vai mēs to zinām un vai protam savā dzīvē to tā iekārtot, lai viss notiek, kā mēs pašas gribam.
Un cik seksīgas jeb seksuāli pievilcīgas jūtamies ikdienā? Vai jūtamies?
Un ko darīt, ja tādas nejūtamies. Ko darīt, ja neesam mīlējušās mēnesi, gadu…

Kā uzsākt? Kā šo jomu iekustināt?

Nu, vārdu sakot – runāsim par visu pēc kārtas.
Par to kā iemīlēt sevi, savu ķermeni, kā mijiedarboties ar pasauli kā mīlējoties, kā kļūt jutekliskām, kā baudīt, kā vairot šo savu enerģiju un baudīt to.
Parunāsim arī par to, cik milzīgu potenciālu tas mūsos atver un kā tas iespaido mūsu jaunību.

Reiz Katrīna Denēva kādā intervijā teica, ka viņas jaunības noslēpums ir “vismaz viens orgasms dienā”. Lai gan – vairāk tas varbūt izklausās pēc Sofijas Lorēnas.  Bet tas pat nav svarīgi. Svarīgi ir kā jūtamies mēs pašas un vai gribam dzīvot kā mīlējoties – liegi, maigi, kaislīgi, skaisti.

Nu, vārdu sakot – par to būs tas stāsts 🙂

Hmm… cik brīnišķīgi un kaifīgi, ka mums ir iespēja par to runāt 🙂

Ar mīļumu, Inese


SEMINĀRS ”Mīlēšanās un seksualitāte” 29. janvārī
Lektore:
INESE PRISJOLKOVA
Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)
Norises laiks un vieta: Trešdien, 29. janvārī, plkst. 18:00 – 20:30, Rīgā, Lāčplēša ielā 22, 2.stāvā ar uzrakstu EL Skaistuma Studija
Papildu informācija: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

[wd_contact_form  id=”129″]

Leave a Reply