pieci
Zemapziņas pārprogrammēšana

Lieliskā piecinieka semināri jau no 19. februāra

”Lieliskais piecinieks”
AUTORS: Inese Prisjolkova

Ir tēmas, par kurām savos semināros saku – tas vienkārši palīdz dzīvot laimīgāk. Bet nupat man ir izkristalizējies tāds piecu tēmu kopums, bez kurām, manuprāt, nevar līdz galam sakārtot dzīvi. Nu, vismaz manā dzīvē tās iedeva milzīgas pārmaiņas.
 
Un pirmā šāda tēma ir  “Zemapziņas pārprogrammēšana”.
Ja zemapziņa strādā vaiga sviedros uz to, ko mēs negribam, lai dzīvē notiek, tad ir kaut kas sagājis nepareizi. Tātad zemapziņā ir informācijas kopums, kas rada greizu spoguļattēlu tam, ko patiešām vēlamies.
Zemapziņas pārprogrammēšanas metode ir brīnišķīga ar to, ka varam saprast, kā tieši rodas šis ačgārnums, un vēl labāk – ka pašas to ar savu attieksmi un domāšanu radām.
Pēc tam jau atliek vien to pārprogrmammēt, lai ar jauniem paņēmieniem radītu jaunus paradumus un līdz ar to izmainītu dzīvi.
Cita, tikpat svarīga tēma ir “Kā vadīt domas un prātu”.
 
Tagad, lai par ko es runātu un lai kādu tēmu vadītu, man visu laiku ir jāatgriežas pie tā, ka mums ir dota brīva griba izvēlēties, ko mēs domājam un sekot līdzi tam, ko dara mūsu prāts. Ja sensenos laikos man likās, ka domas pašas nāk manā galvā, tad tagad es pilnīgi noteikti ko tādu nepieļauju. Es vienkārši uzreiz pamanu, ka esmu sākusi graujoši domāt. Vai arī, ka mani apsēdusi kāda nevajadzīga doma un negrib laist vaļā. Un tālāk jau tā ir mana izvēle, vai šo graujošo domu domāt vai nē. Tā kā es zinu dažnedažādus paņēmienus, kā izmainīt domas un kā vadīt prātu, tad es vairs vienkārši nepieļauju, ka domātu ko tādu, ko negribu savā dzīvē piedzīvot.
 
Atceries – Tev tavā dzīvē var piepildīties tikai tas, ko Tu iepriekš esi domājusi. Ja šo tā pa īstam izprotam, tad no šī brīža vajadzētu kļūt ļoti atbildīgiem par savām domām un prātu.
Vēl viena būtiska tēma, kuru vajadzētu iemācīties savā dzīvē sakārtot – “Misija, darbs vai bizness”.
Šis seminārs ir praktiska nodarbība, kurā tās dalībnieki veiks vairākus, secīgus praktiskos uzdevumus, lai noskaidrotu tieši sev piemērotāko nodarbošanās veidu un virzienu.
Vai vēlies strādāt algotu darbu vai radīt savu biznesu? Vai gribi mainīt nodarbošanos, bet nav ne mazākās nojausmas uz kādu pusi pat lai skatās?
Vai zini ko gribi, bet nezini ar ko sākt? Vai izdarīji izveli un tā izrādījās nepareiza, bet tagad jūties apjukusi?
Tevi var raksturot jebkurš no šiem vai jebkuriem citiem līdzīgiem jautājumies saistībā ar sava darba, misijas vai biznesa atrašanu, bet tieši šajā seminārā Tev būs ļoti reāla iespēja noskaidrot kā atrast savu vietu un dzīvot saskaņā ar savu aicinājumu!
 
Vēl viena ļoti svarīga tēma ir “Kā palaist pagātnes aizvainojumus un piepildīt savu pagātni ar mīlestību”. Zini, ka vajag iemācīties sakārtot attieksmi pret savu pagātni tā, lai iepriekšējie dzīves notikumi veidotu stabilu platformu Tavai tagadējai dzīvei un nākotnei.
 
Un vēl viens ļoti būtisks temats, ko vajadzētu saprast ir “Kā atsiet karmiskos mezglus un vairs neveidot tos”.
Katram cilvēkam ir kādas 3-4 jomas dzīvē, kas grūtāk kārtojas. It kā ir tā, ka dari, ko darīdams, bet tieši šajās jomās nekas nesanāk. Kādam tā ir naudas pelnīšana. Kādam tā ir problēma ar lieko svaru. Kādam partnerattiecības. Man pašai tā bija saistīta ar bērnu dzimšanu. Ko darīt, kā sakārtot, kā atrisināt.
 
Sakārtojot savu attieksmi pret karmu, dzīve kļūst daudz vieglāka un atbrīvojas milzum daudz resursu, kurus līdz tam tērējam “ejot ar galvu cauri sienai”.
 
Es to zinu pēc sevis. Man tagad ir tik daudz spēka, kā nekad. Kādēļ? Jo man vairs nav jārisina savi karmiskie jautājumi, kuriem biju veltījusi gadu desmitus.
 
Un es jau te varētu rakstīt, cik ļoti svarīgi ir sakārtot savu sievišķību, un cik ļoti svarīgi ir iemīlēt sevi, un cik svarīga ir veselība, un cik svarīgas ir visas jomas dzīvē. Jā, tā ir. Un tas viss daudz labāk sakārtosies un atrisināsies pats no sevis, kad iepraktizēsies savā dzīvē savest kārtībā šīs “lieliskā piecinieka” tēmas.

Ar mīļumu, Inese

___________________________________________________________________________

“Lieliskā piecinieka” semināru ciklu sāksim ar  Semināru “Zemapziņas pārprogrammēšana” 19. februārī

Lektore: INESE PRISJOLKOVA
Norises vieta: Rīgā, Tallinas ielā 97 
Norises laiks: trešdien, 19. februārī, plkst. 18:00 – 20:30
Dalības maksa: 30.00 EUR (t.sk. PVN)
 
Jautājumi vai papildu informācija: e-pastā pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714
Pieteikties šeit:
Pieteikuma forma
*
*
*

Atbildēt