Cart

Meditācijas

Ineses Meistarklase DZIEDINĀŠANĀS meditācijas facebook LIVE 7.,14.,21.,28 maijs

DZIEDINĀŠANĀS meditācijas

EMOCIJU LĪDZSVAROŠANAS meditācija 7. maijā 21:00-21:30

Cik bieži mūsu ikdienā mēs sakāpinām emocijas un nespējam norimt. Cik bieži “sašūmējamies” un “uztraucamies”. Cik bieži nonākam stresā tieši dēļ savām emocijām un sajūtām.

Šajā meditācijā dziedināsim savu emocionālo trauku. Līdzsvarosim un padziļināsim savu skatījumu uz notiekošo. Mācīsimies saskatīt dziļāku jēgu un vērtību tā, lai neveidojas sašutums un negatīvās emocijas.

Piemērs

Man kādu mēnesi atpakaļ nozaga mašīnu. Bet tā kā es tiešām regulāri uz dzīvi skatos caur šo dziļumu, tad vienīgā dziļā emocija un sajūta šai notikumā man bija bezgalīga mīlestība un pateicība.

Vai es tā varētu agrāk? Noteikti nē.

MENTĀLĀ DZIEDINĀŠANĀS meditācija 14. maijā 21:00-21:30

Mentālā (tātad PRĀTA) dziedināšana ir saistīta ar to, lai nedomājam domas, kas mūs grauj. Lai mainām priekštatus par sevi un pasauli. Dziļās pārliecības ļoti ietekmē mūsu dzīvi. Mēs dzīvojam savos priekšstatos un liekam savu domāšanu rāmī. Un tad ir viens brīdis, kad šie stereotipi, idealizācijas un priekšstati grūst. Un tā vietā dzimst jauni. Un tā mēs attīstāmies. Tā mēs paplašinām savu redzesloku.

FIZISKĀ ĶERMEŅA DZIEDINĀŠANAS meditācija 21. maijā 21:00-21:30

Mūsu domas un emocijas ietekmē ķermeni ik dienas. Un ja tās kādu laiku nav pieskatītas un esam domājuši nelabvēlīgas domas, tad ķermenis cieš. Saslimst, saspringst, aptaukojas, sāp. Var būt visādi. Un tad mums ir jāpalīdz tam atkal atveseļoties un dziedināties, lai katra šūna sapildās ar mīlestību un lai katra orgānu sistēma līdzsvarojas.

Dzīves dziedināšana 28. maijā 21:00-21:30

Kad paši esam sakārtojušies, tad visas dzīves jomas arī jāsakārto jeb jādziedina. Lai atveseļojas attiecības, lai sakārtojas naudas plūsma, lai jomu pa jomai izveidojas veselīga dzīve.

Piedzīvot laimīgu dzīvi jeb iemācīties radīt laimīgu dzīvi – tā ir balva, ko saņemam par mūsu dziedināšanas darbu.

Lai top!

Ieraksts būs pieejams līdz 30. jūnijam

––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Dalības maksa visam ciklam – 4 meditācijām 20 EUR

PIETEIKŠANĀS FORMA
https://ej.uz/nxdh

Leave a Reply