Grozs

Tiešraides

Ineses Meistarklase “Sievietes spēks un iespējas” 4.novembrī

SIEVIETES SPĒKS un IESPĒJAS 4. novembrī 20:00

NODARBĪBAS ILGUMS 1,5 – 2 stundas

“Kad naudas ir daudz, pasaule pieder vīriešiem. Kad naudas maz, pasaule pieder sievietēm. Kad liekas, ka viss pārējais nelīdz, pie darba ķeras sievietes intuīcija.”

LADIES HOME JOURNAL, 1932.GADA OKTOBRĪ

IEPAZĪŠANĀS

Tiem, kas mani nezina, dažos vārdos izstāstīšu, kas esmu un ko ik dienas daru. Kas ir pats, pats, pats svarīgākais, kas šai dzīvē mums jāīsteno. Pie kādiem apstākļiem mums ir veiksme un spēka sajūta, un kuros brīžos to visu zaudējam.

Tomēr ar visu to, ka šo zinu, mani tas neatbrīvo no emocijām un milzu jūtības (brīžiem liekas, ka pārjūtības). Es skaidri apzinos savu spēku un iespējas. Tās ir pilnīgi kaut kas cits, nekā vīrieša spēks un vīrieša iespējas.

PIEREDZE

Esmu Vēzis pēc horoskopa – viena no jūtīgākajām un emocionālākajām zīmēm. Pēc socionikas esmu Igo – jau atkal ētiskais tips, kas ļoti daudz balstās uz emocijām.

Un tā patiešām ir taisnība par mani – vienas dienas laikā varu piedzīvot pilnīgu laimi, tai pat laikā apraudāties kādā līdzpārdzīvojumā, vai sajusties bēdīga, vai bezgalīgi ilgoties.

Man ir sprinteres daba – es visu daru ļoti ātri, bet…arī ātri nogurstu. Tādēļ man ir ļoti svarīgi sevi pazīt un nepārtērēt spēkus.

TEORIJA

Sieviete fiziski ir vājāka kā vīrietis, tādēļ mums ir ļoti būtiski taupīt savus resursus, lai nebūtu izdegšanas, lai nenolaistos rokas, lai mēs neiztukšotos un nepaliktu bez enerģijas.

SIEVIETE ir enerģijas devēja vīrietim. Mēs barojam vīru caur trīs enerģētiskajiem centriem. Tai brīdī, kad mums nav spēka, arī vīrietis ir bez spēka.

Tieši no sievietes enerģijas, no gudrības, no intuīcijas, no iedvesmošas ir atkarīgs, kurp attīstās sabiedrība un cik veiksmīga tā ir.

PRAKTISKAIS DARBS

Došu konkrētu soļu programmu, kā vairot savu sievišķo spēku un praktiskas tehnikas, kā sievišķīgi iegriezt notikumus vēlamā virzienā

KĀ SAGATAVOTIES

Protams, noskaņojies uz labu garastāvokli un to, ka Tev šis būs brīnišķīgs pagrieziena punkts pretim veiksmīgai un laimīgai dzīvei.

MEDITĀCIJA

Katrā reizē LIVE formātā novadīšu meditāciju, lai ir iespēja līdzsvarot, dziedināt un sakārtot enerģētiku.

Atceries, ka pilnīgi viss ir atkarīgs no enerģētikas.

Visa pasaule spoguļo to, kas ir TEVĪ.

AFIRMĀCIJAS

Vai zināji, ka mūsu izturēšanās (un enerģētika) ir atkarīga no informācijas, kas glabājas mūsu zemapziņā?

Afirmācijas ir lielisks veids, kā apzināti piepildīt zemapziņu ar to informāciju, kas palīdz justies tā, kā to vēlamies.

Iemācīšu kā izveidot individuālas afirmācijas, ko lietot enerģētikas sakārtošanai.

Ieraksts būs pieejams līdz 15. decembrim

_________________________________________

Dalības maksa par 1 semināru 1,5-2h  ir EUR 15

PIETEIKŠANĀS FORMA
https://ej.uz/nxdh

Atbildēt