Grozs

Meditācijas

Ineses Meistarklase ČAKRU MEDITĀCIJAS 4.-25.janvāris

Meditācija “Sazemējums” – 1.čakra

4. janvāris 21:00

Mūsu dvēseles atnāk uz Zemi un tas, kas ir visgrūtāk – ir iemiesoties un sazemēties. Izveidot šo sinhronitāti, šo saplūšanu ar Zemes enerģiju. Jo labāk tas mums izdodās, jo stabilāk un labāk šeit jūtamies.

Ir cilvēki (kā es), kas ir ļoti atrauti no Zemes enerģijas un pārsvarā domā par Debesīm. Viņiem daudz grūtāk ir sakārtot pasaulīgas lietas un izveidot laimīgu dzīvi, kurā ir reāla un “taustāma” laime – ģimene, māja, nauda, materiālās vērtības, laba veselība…

Tādēļ viens no svarīgākajiem uzdevumiem šeit uz planētas Zeme – ir būt ar labu sazemējumu jeb citiem vārdiem būt labā saskaņā ar zemes enerģiju un pasaulīgo dzīvi.

“Seksualitātes un pašapziņas meditācija2. un 3.čakra

11. janvāris 21:00

Kad seksuālā enerģija ir otrā čakrā, to saistām ar mīlēšanos un jutekliskumu, bet kad tā iet cauri visam ķermenim – tad dod cilvēkam mirdzumu un harizmu.

Mēs nevaram atraut acis no šī cilvēka, viņš/a mums patīk dēļ sava mirdzošā energolauka.

Un šī enerģija dod pašapziņu. Kad apzinies, cik esi spēcīgs un jaudīgs, tad apzinies, cik ļoti daudz spēj izdarīt laba. Tā Tu iemācie radīt savu dzīvi.

“Mīlestības meditācija4.čakra

18. janvāris 21:00

Ja nezini kā labāk darīt – ietin to Mīlestībā. Ja nezini, kā sakārtot attiecības – vairo Mīlestību. Ja esi kādās krustcelēs, uzjautā sev “kā drītu Mīlestība”.

Mīlestība ir augstākā un tīrākā vibrācija, kādu zinām. Tā ir visjaudīgākā gaisma.

Tā ir silts un laba enerģija, kas dziedē visu, saudzē visu, atjauno, samīļo, sapilda un piepilda ar laimi.

Augšējo čakru meditācija

25. janvāris 21:00

Augstākā no balvām, kas cilvēkam ir dota – ir BRĪVA GRIBA. Lai cilvēks ar savu brīvu gribu spētu izdarīt izvēli par labu dievišķajam, ir jābūt augstai morāles, ētikas, empātijas un iekšējās kultūras sajūtai un vērtību sistēmai. Dievišķo vērtību izpratne un sajūta rodas augšējās čakrās. Saskarsme, komunikācija, intuīcija, sapņi, saprāts un saslēgums ar dievišķo- viss ir šajās augšējās čakrās.

Ieraksts būs pieejams līdz 28. februārim

––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Dalības maksa visam ciklam – 4 meditācijām 20 EUR

PIETEIKŠANĀS FORMA
https://ej.uz/nxdh

Atbildēt