Grozs

Tiešraides

Jauns PROJEKTS “10 soļi veiksmīgai dzīvei” no 8. janvāra

Vai esat pamanījuši, ka ir kādi cilvēku, kuriem, lai kas arī notiktu, dzīve kaut kā vienmēr veicas. Ja ir ļoti aktīvs laiks – viņi priecājas un viņiem viss iet no rokas. Ja jāpaliek mājās, tas atkal kalpo kā atspēriens kaut kam jaunam un jau atkal viņiem veicas un viss izdodas.

Kādēļ tā?

Kādēļ ir tie, kas netiek dzīvei līdzi, un kādēļ ir kādi, kas iet dzīvei pa priekšu un rada to tādu, kādu paši vēlas piedzīvot.

Mīļie, vai zinājāt, ka veiksmi var iemācīties?

Es esmu bijusi gan pie tiem, kam neveicas, gan pie tiem, kam viss izdodas. Vēl vairāk – es zinu, kā iekļūt gan vienā, gan otrā pusē. Tik nu jāizvēlas, ko tieši gribam.

Man patīk būt veiksmīgai.

Piedevām, bez jebkādas augstprātības.

Es par veiksmi uzskatu to, ka dzīvoju saskaņā ar Visuma kārtību un eju kopējā plūsmā, saņemot dievišķo svētību.

Ko dod veiksme?

To, ka Tev lielos vilcienos viss izdodas. Un ja kaut kas neizdodas, Tu zini, ko ar to darīt un kā iegrozīt tā, lai izdodas.

Pa šiem gadiem, es esmu izveidojusi paņēmienu kopumu, kas man pašai palīdz, tādēļ ar lielāko prieku iemācīšu to arī Tev.

Projekta ilgums būs 21dienu, bet grupa būs vaļā vēl mēnesi pēc tam.

21 dienas laikā mēs ik pa divām dienām tiksimies tiešraidē (un tie būs tie 10 soļi). Bet pa vidu varēsim viens otru atbalstīt ar poustiem, un rakstiem, pieredzes apmaiņu un padomiem, kā arī visticamāk es ne tikai runāšu, bet arī rakstīšu un vēl novadīšu kādu praktisko nodarbību un meditāciju.

Mīļie, tiekamies.

Grupa atvērta būs līdz 28.februārim

––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Dalības maksa simboliska 21 EUR

PIETEIKŠANĀS FORMA
https://ej.uz/nxdh

Atbildēt