Grozs

Tiešraides

Jauns projekts “TRĪS VAKARI: viegli un ar Mīlestību” 19.,21.,23.janvārī

Atceros, man agrāk bija teiciens “ja tas nenotiek viegli, tas nav priekš manis”. Kaut kādā mērā vēl arvien tā daru un domāju. Es visu daru ļoti viegli. Vismaz pilnīgi noteikti es uzsāku ļoti viegli. Daudz laika veltu iedvesmas radīšanai un pēc tam ar prieku daru.

Enerģētiski tas ir tā, ka uzskaņojos uz vistīrāko savu enerģiju lai man ir pēc iespējas mazāka pretestība. Redz, tad kad tu negribi, kad sevi jāpiespiež, kad jādara ar disciplīnu, tad sanāk patērēt ļoti daudz spēka tieši priekš sevis iekustināšanas. Bet ja dari viegli, tad iedvesmas vilnis tevi paceļ un izdari jaudīgāk, vairāk, labāk un arī gandarījumu izjūti lielāku, jo vēl arvien ir viegla un tīra enerģija, kurā jūti prieku.

Kamēr cilvēks dzīvo zemajā tumsonības enerģijā vai arī ar gribasspēku sevi piespiežot Radžas enerģijā, tikmēr iekšējais protests un grūtums no mums prasa ļoti daudz vīrišķības un saņemšanos, lai tiktu ar sevi galā. Vīrišķība kā mūsu pašu enerģijas raksturojums ir labi priekš mums sievietēm tikai tad, ja tas ir ne vairāk kā 20-30%. Attiecīgi pārējā laikā ir labi, ja esam sievišķībā.

Sievišķība mūsu dzīvi dara vieglu un patīkamu. Līdz ar to dzīvot vieglu un skaistu dzīvi nozīmē dzīvot sievišķīgi.

Vai tas liecina, ka darām kaut ko mākslīgi vai pavirši? Nebūt nē. Es runāju par to dziļo, mierpilno sevis un pasaules apzināšanās stāvokli, kas dod prieku un laimi tikai tādēļ, ka novērtē dzīvi un to, ka vari šo visu piedzīvot. Ka izbaudi to, kas notiek.

Ja jāiet uz darbu – brīnišķīgi.

Ja nav jāiet – atkal brīnišķīgi.

Ja gatavo pusdienas – tad ar prieku.

Ja kop māju – tad tā, lai pašai un citiem prieks.

Un tā par visu, kas notiek.

Pa priekšu radi prieku un labsajūtu un pēc tam piedzīvo visu, kas dienā notiek.

Ko darīt tad, ja esi piekususi? Atpūties. Izgulies.

Ko darīt tad, ja nav iespēju atpūsties? Tad atpūties darot. Domās pārnes apziņu uz sevi un sāc baudīt to, ko dari. Ja gatavo pusdienas, tad piedomā kā ielej katliņā ūdeni. Mierīgi. Lai tas ūdenītis tek. Skaties, kās tas pildās. Nomizo burkānus. Un atkal mierīgi. Ar mīļumu. Paņem sagriez kāpostu. Un atkal darī tā, it kā šī būtu kaifīgākā Tava pieredze šeit uz Zemes.

Un tā – mierīgi, soli pa solim visu pēc kārtas.

Redz, piekūstam  mēs tad, kad saspringstam. Kad gribam mudīgi padarīt, lai atpūstos. Un tad vēl to padarīt, un pa ceļam to. Kad jau esi pavisam tuvu, lai tiešām tūlīt atpūstos, tad kaut kas notiek un vēl ir jāizdara tas un tas.

Šādi mēs piekūstam.

Kādēļ?

Jo gaidām atpūtu.

Tātad kaut ko gaidām – neesam ar domām šai mirklī. Neesam pārpilnībā, bet gan trūkumā – jo pārpilnības un labsajūtas mirklis tikai vēl BŪS, tad, kad pienāks ilgi gaidītā atpūta.

Lai šo ķēdīte pārrautu – lai beigtu ilgoties pēc kaut kā, kas Tev nav, sāc baudīt tagad un uzreiz. Ieelpo un izelpo. Un no šī mirkļa uzver visu kā atpūšoties un izbaudot.

Griez to pašu kāpostu un burkānus, bet dari to ar vieglumu, mīļumu, kā atpūtu, kā piedzīvojumu ar vislielāko prieku.

Var gadīties, ka sākumā būs vairāk jāpiedomā, lai uz šo uzskaņotos. Bet tas ir kā ar jebkuru sākumu. Ar laiku pieradīsi pilnīgi visu uztvert viegli.

Grūtumu rada prāts un mūsu attieksme. Ja esam pieraduši domāt caur grūtumu, tad mūsu enerģētika paliek smagnēja un pavisam drīz attopamies Radžas enerģijas apakšā vai pat Tamaz zemajā enerģijā. Uznāk grūtsirdība, nespēks, neko negribās, neko nevajag.

Ja gadījumā Tev kādā brīdī ir šāds periods, tad atceries, ka no sākuma ar sevi jāsarunā izdarīt kaut ko vienu. Piemēram, uztaisīt tēju. Un viss. Pēc brītiņa, nomazgā rokas. Vai to pašu tējas krūzīti. Vai pēc brītiņa sakop virtuvi. Vai vēl pēc brītiņa visu māju. Re – enerģija ir izkustējusies. Un tad, kad enerģija ir iekustināta, tad to var tīrīt, padarīt mirdzošu, lai visu darītu viegli.

No pilnīgas tumsas uz absolūtu mirdzumu pacelties nebūs iespējams. Ceļš sākas ar vienu soli. Ar vienu darbiņu. Pēc tam vēl. Un vēl, kamēr iegriežas jauda.

Mana pārliecība, ka mēs visi gribam būt jaudīgi, varoši, jauneklīgi un mirdzoši. Un mana pārliecība, ka mēs tiešām varam tādi būt. Tikai nevajag sevi nomocīt un nolietot dēļ smagas, tumšas izturēšanās un attieksmes pret sevi un apkārtējiem.

Vai Tu vari tagad iedomāties jeb iztēloties savu dzīvi trīs līmeņos. Kā tas izskatās Tamaz tumšanā enerģijā. Kā tas izskatās ar saimnieces attieksmi Radžas enerģijā un kā tas izskatās mirdzošajā Satvas enerģijā. Kura sava dzīve Tev patīk vislabāk?

Man pašai patīk augšējās tīrās enerģijas. Satvas un pati augša Radžas enerģijā. Tā ir mirdzoša, tīra, skaista, jaudīga un laimīga dzīve.

To, ko citi sauc par “rozā brillēm” un idealizēšanu, vai pārāk skaistu, vai pārāk laimīgu, vai “saldu” vai “sīrupainu”.

Es zinu, kādēļ tā saka. Tādēļ, kamēr esi kūniņā vai kūniņas atvēršanās sāpēs, tikmēr nesaproti vai pat krīt uz nerviem, ka tauriņi lidinās tik viegli.

Ka taureņu dzīve ir tik skaista. Ka viņi paši ir tik skaisti.

Es Tevi aicinu pāriet no kūniņas ierobežotās dzīves uz taureņa lidojumu. Vai arī, ja Tava pāreja jau notikusi, esi sveicināta šai skaistajā un laimīgajā dzīvē un vieglumā.

Tiekamies trīs dienas, kurās būs metožu kopums, kā dzīvot viegli un ar mīlestību.

Grupa atvērta būs līdz 28.februārim

––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Dalības maksa simboliska 18 EUR

PIETEIKŠANĀS FORMA
https://ej.uz/nxdh

Atbildēt