Grozs

Tiešraides

NAUDA un IESPĒJAS mājsēdes laikā 29.janvārī

NODARBĪBAS ILGUMS 1,5 – 2 stundas

Katra krīze mūsos izgaismo to, kas ir un kas nav kārtībā. Mūsos pašos. Nevis valstī, nevis sabiedrībā vai vērtībās, bet tieši mūsos pašos.

Runājot par naudu – man ir bijis, ka treknajos gados ir daudz un labi, krīzes laikā nav nemaz, pēc tam kādu laiku normāli, un…..pēc tam es sapratu, ka naudas plūsm un enerģija ir TEVĪ (MANĪ) un TĀ IR JĀUZAUDZĒ.

IEPAZĪŠANĀS

Tiem, kas mani nezina, dažos vārdos izstāstīšu, kas esmu un ko ik dienas daru. Kas ir pats, pats, pats svarīgākais, kas šai dzīvē mums jāīsteno. Pie kādiem apstākļiem mums ir veiksme un spēka sajūta, un kuros brīžos to visu zaudējam.

PIEREDZE

Pastāstīšu, kā daru tai brīdī, kad ir sajūta, ka var iestāties krīze. Vai kā es pati sāku darboties tad, kad nāca mājsēde.

Ir daži noteikumi, kurus esmu mācījusies no miljonāriem (agrākajiem saviem darba devējiem) un tagad tos ievērojot, redzu, cik perfekti tie strādā.

Nerakstīti likumi, kurus turīgie cilvēki zina.

Vai esmu bagāta un turīga?

Savā uztverē – jā, esmu. Un man ir pilna pārliecība, ka tik cik es, tik var iemācīties nopelnīt jebkurš. Tā nav rakešzinātne. Tā ir attieksmes maiņa un daži konkrēti knifi.

TEORIJA

Kas ir Tevī – tas ārpus Tevis.

Tātad svarīgākā lieta, ir neielaist sevī bailes, satraukumu, paniku, kreņķus. Nepazemināt savu enerģiju.

Svarīgi ir palīdzēt sev būt un kļūt bagātam, neatkarīgi no ārējiem apstākļiem.

Piedevām, tai brīdī, kad ir sajūta, ka kaut kas var mazināties vai mainīties, tad nevis ārēji skriet to visu kārtot, bet audzēt savu jaudu, ticību, mīlestību un enerģiju.

Tam ir tiešs sakars ar maciņu.

PRAKTISKAIS DARBS

Būs vairāki praktiski darbi un mājas darbi, kā vairot pārticības un bagātības sajūtu sevī.

Ja gribi sākt jau tagad? – sāc ar pateicību un bagātības sajūtu uztvert visu to, kas Tev jau ir. Nevis kreņķējies un uztraucies par to, kas nav – bet novērtē un baudi to, kas ir.

Otrs praktiskais darbs  – SASKATĪT iespējas, kā vari paplašināt savu darbošanos tieši tagad. Kas ir tas, ko vari uzsākt.

KĀ SAGATAVOTIES

Protams, noskaņojies uz labu garastāvokli un to, ka Tev šis būs brīnišķīgs pagrieziena punkts pretim veiksmīgai un laimīgai dzīvei.

Sagatavo papīru un rakstāmo. Sagatavo rokā turamu spoguli.

MEDITĀCIJA

Katrā reizē LIVE formātā novadīšu meditāciju, lai ir iespēja līdzsvarot, dziedināt un sakārtot enerģētiku.

Atceries, ka pilnīgi viss ir atkarīgs no enerģētikas.

Visa pasaule spoguļo to, kas ir TEVĪ.

AFIRMĀCIJAS

Vai zināji, ka mūsu izturēšanās (un enerģētika) ir atkarīga no informācijas, kas glabājas mūsu zemapziņā?

Afirmācijas ir lielisks veids, kā apzināti piepildīt zemapziņu ar to informāciju, kas palīdz justies tā, kā to vēlamies.

Grupa atvērta būs līdz 15.martam

––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Dalības maksa 19 EUR

PIETEIKŠANĀS FORMA
ŠEIT

Atbildēt